Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jóban voltam egy férfival de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban voltam egy férfival de megtörtént az aminek lehet h nem kellett volna. Most mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
15 éves korom óta jóban voltam vele de amikor 18 lettem felköszöntött egy "ajándékkal" és nem álltam ellen. Utána megtörtént még egy párszor, de nem gondoltuk komolyan és mostmár van barátnője. Viszont amikor kiderült nagyon rosszul esett és még nekem is bemutatta!

2013. ápr. 19. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
én is adnék Neked ajándékot... ;)
2013. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit tennél? semmit, ennyi volt, emberismeret nem ártana, N
2013. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keres más pasit
2013. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 eve ezen ragodsz?

Kavartatok egyet, ennyi volt, lepj tovabb.

2013. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént még párszor! Olvass vissza!
2013. ápr. 19. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha megtanulod, hogy ha attól szétteszed valakinek a lábad, hogy felköszönmt születésnapodon, akkor így fogsz járni. A pasi lefekszik veled, aztán otthagy az árokparton.

Gondolkodj egy kicsit az értékrendeden.

2013. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
próbáld meg elfelejteni ezt az egészet, és tanulni belőle.Egy tanácsot viszont tudok ajánlani.Amelyik pasi már az első randin meg kérdezi hogy szűz vagy még, vagy a szexről kezd beszélgetni veled.Azt hajtsd el a búbánatba mert annak biztos hogy arra kellesz. Ezt tapasztalatból mondom...
2013. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!