Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtörtént veled az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént veled az, hogy miután különváltatok életed párjával évekkel később újra egymásra találtatok?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége életem nagy szerelmével. Azóta próbálkoztam de nem sikerült elfelejtenem. Azóta is van hogy vele álmodok, sokat gondolok rá. Ő dacos.. de tudom h ő is szokott rám gondolni még..mert amit akkor éreztem tudom hogy különleges volt..volt hogy pont kinéztem az ablakomon és akkor ment el a házunk előtt autóval. tudom hogy valahol még ő is kíváncsi rám, és nem tud elfelejteni.


Veled/ veletek megtörtént az , hogy szünet kihagyása után mégis megpróbáltátok egymással ?



2013. jan. 13. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Első szakitás után összejöttünk másodszorra de az már nem volt ugyanolyan, mondják felmelegitve csak a káposzta jó hát talán igaz annak hamar vége is lett azóta nem láttam. Addig tartott a Se Vele se nélküle kapcsolatunk. Ezek szerint mégsem ő volt "életem nagy szerelme" mert én úgy képzelem, vele életem végéig kapcsolatban maradunk ha távolról lelkileg is de mindig lesz köztünk egy kapocs. De én ebben már nem is hiszek igazán. Azóta sok év eltelt, de még mindig megdobban a szívem és összeszorul a gyomrom ha meglátom.
2013. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"de tudom h ő is szokott rám gondolni még."


Ezt miből gondolod?

2013. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A közvetlen környezetemben megtörtént, hogy a lány összejött a pasival, de pasi kidobta őt.. telt az idő, a lány tudta h ő a nagy szerelme , majd hónapokkal később mégis összejöttek. Azóta boldogok, házasok , és már a baba is megszületett.

Talán emiatt "reménykedem" még. Nem tudom :)


De köszönöm a válaszod :)

2013. jan. 13. 10:07
 4/14 anonim ***** válasza:

1


"Azóta sok év eltelt, de még mindig megdobban a szívem és összeszorul a gyomrom ha meglátom."


Mert még nem zártad le lelkileg.

2013. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egy barátja mondta el nekem.. ráadásul néha szokott nekem írni. de csak ilyen" hülyeségek" miatt :) ebből gondolom :)
2013. jan. 13. 10:08
 6/14 anonim ***** válasza:
kérdező, nézd csak meg a 3+4-es válaszok időpontját:D
2013. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) tudunk valamit :)
2013. jan. 13. 10:15
 8/14 anonim ***** válasza:

7


Én is így gondolom:)

2013. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A "tünetek" ellenére úgy érzem lezártam. Első nagy szerelmem volt 3,5 évig voltunk együtt persze, hogy a mai napig nem esik jól látnom, hisz eszembejut a mérhetetlen fájdalom és szenvedés amit azzal okozott, hogy egyik napról a másikra elhagyott egy másikért miközben én közös életről álmodoztam.

Ha térden csúszva kérném akkor sem mennék vissza hozzá mert bebizonyította, hogy hazug, tisztességtelen, számomra értéktelen ember. A barátságára sem tartok igényt. Kiismertem és rájöttem, egy ilyen gátlástalan ember miatt nem hullathatok könnyeket. Sokkal erősebb lettem, de mivel nagyon szerettem a mai napig elszorul a szívem pedig nincsenek érzelmeim (pozitivak legalábbis) irányába. Teljesen kiábrándultam belőle.

2013. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A görcsbe rándult a gyomor az idegesség jele, az összeszorult szív pedig a lelkembe beleégett, soha el nem felejthető fájdalom emléke. Ezen kívül más érzelmem nincs irányába.

Az esélyeket amiket adtam neki barátként is maximálisan eljátszotta. Olyan barátokra nincs szükségem akik még köszönni sem tudnak, persze ha én nem vettem észre valahol valahol és azért nem köszöntem rögtön jött a számonkérő sms, hogy milyen vagyok. (velem bezzeg kitöröltette a számát nehogy zaklassam rá ez sem vonatkozott). Bort iszik vizet prédikál a régi kedves. Mindig is ilyen volt. De már nem érdekel. Túl vagyok rajta.

Első fél évben naponta nézegettem az adatlapját sőt még álnéven is képes voltam regisztrálni, hogy beszélhessek vele igy derült ki, hogy végig volt másik barátnője is. 3,5 év után annyi sem volt benne, hogy személyesen elém álljon, msnen szakított. Nagyon eredeti :) Gyávaság a köbön.

2013. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!