Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtörtént veled az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént veled az, hogy miután különváltatok életed párjával évekkel később újra egymásra találtatok?

Figyelt kérdés

2 éve lett vége életem nagy szerelmével. Azóta próbálkoztam de nem sikerült elfelejtenem. Azóta is van hogy vele álmodok, sokat gondolok rá. Ő dacos.. de tudom h ő is szokott rám gondolni még..mert amit akkor éreztem tudom hogy különleges volt..volt hogy pont kinéztem az ablakomon és akkor ment el a házunk előtt autóval. tudom hogy valahol még ő is kíváncsi rám, és nem tud elfelejteni.


Veled/ veletek megtörtént az , hogy szünet kihagyása után mégis megpróbáltátok egymással ?



2013. jan. 13. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hallottam már én is felmelegített kapcsolatokról. Ha a felek erre vágynak érdemes megpróbálni, nekem sajnos nem jött össze. Pedig én szentül hittem azokban a (most már baromságnak tartott) dolgokban, hogy Ő az igazi és minket egymásnak teremtettek, lelkitársak vagyunk, örök láthatatlan kapocs van köztünk, sorsszerü volt a találkozásunk, kitalálta a gondolataimat stb minden arra utalt, hogy megtaláltam a másik felem. Azóta már nem hiszek a mesékben. Nem zárom ki, hogy létezik Nagy Ő de simán el lehet menni mellette, ha meg van el lehet veszíteni.

Nagyon sokat kell dolgozni minden kapcsolaton, ha a lelkedet kiteszed és úgy érzed mindent megtettél akkor sem lehetsz biztos semmiben mert az emberek sajnos változnak, ez az egyetlen fix és állandó dolog az életünkben.

2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom h ezen mentél keresztül :( biztosan nehéz lehetett , de valahol meg tudlak érteni.. gusztustalanok azok az emberek, akik még akkor is képesek beléd rúgni amikor már a földön vagy. Az ilyen emberek sose becsülik meg a másikat. Adj hálát a jó Istennek hogy messze kerültél tőle, mert Te ennél jobb életet érdemelsz, olyan valaki mellett, aki mindent megad neked, és szívből szeret :)
2013. jan. 13. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Van egy fiú, aki nyolcadikos koromban megtetszett, ő egy évvel idősebb nálam. Ebben az évben végig bámultam, majd következő évben találkoztunk egy külön órán, és köszönő viszonyban lettünk. Tizedikes koromban beszélgetni kezdtem vele, egyre jobban tetszett, találkozgattunk, de nagyon féltem. Elrontottam mindent, egyik napról a másikra minden megszűnt ami köztünk volt. Ilyenkor már tudtam mit akarok. Szerelmes voltam belé! Egyszer-egyszer "megalázkodtam" előtte, voltak álmatlan éjszakáim, és átsírt délutánaim. Amikor úgy volt, hogy túl vagyok rajta, a du. mindig sírással végződött, mert felbukkant egy-egy lehetetlen helyen. A hét elején beszéltünk. Bár mi sosem jártunk, én hiszek abban, amit írtál! A mi kapcsolatunk vége nem tudom mi lesz, de még idén le kell zárnom. Egyszerűen tökéletes!

Én szurkolok Neked is! :) Hiszek a sorsban. Próbálj meg vele beszélni.

L/17

2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
igen, 10 év után újra egymásra találtunk, épp az esküvőnket szervezzük :)
2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!