Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás vagy még türelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás vagy még türelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságom, bevallom elcsesztük. 10 év, de mára a ragaszkodáson meg a megszokáson kívül nincs semmi. Nem szeretem, ő sem engem. Nem tiszteljük egymást, a falra mászok tőle és ő is tőlem. A karantén alatti bezártság is megtette a hatását, minden nap halálra idegesítettük egymást, veszekedtünk, ajtócsapkodás, ordibálás.

Minden barátom szerint válni kéne, engedjem el, fiatalok vagyunk még (33,36) és lehetne mással boldogabbnak lenni.

Mindkettőnknek változni kéne sok dologban, ide minden beszélgetés alatt eljutunk, de a változás helyett dacoskodás van.

Már néhány hónapja együtt sem alszunk, szex pedig nincsen. Szájrapuszi ritkán.


Valahogy mindenkinek evidens, hogy válni kéne, de én nehezen fogadom ezt el. Ő sem akar szerintem, én sem, furcsa mert nehezen engednénk el egymást. Pedig ez tényleg rossz így, több mint fél éve csak szenvedünk. Valamiért rossz belegondolni a válásba.

Mit tegyek?


2020. júl. 1. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le egy üveg bor mellett beszélgetni úgy mintha már elváltatok volna.
2020. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, még gondolkozom rajta.
2020. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát még megérne szerintem. Kérjetek külső segítséget, hiszen írtad, hogy ketten nem igazán tudjátok megbeszélni és mindig ugyanoda lyukadtok ki. Ha így sem megy, akkor váljatok el, felesleges húzni az időt egy boldogtalan kapcsolatban. Mégha válás is lesz a vége, legalább tudni fogod, hogy minden tőled telhetőt megtettél.


33N (elvált)

2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak megszokás, félelem az újtól és belekényelmesedés a régibe. Semmi más.
2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
"Csald" meg, utána minden könnyen megy!
2020. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szex van még?
2020. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van, csak külön. 😂
2020. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az se rossz! 👍
2020. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek nálunk is volt már hasonló probléma, akkor nekem egy barátnőm azt tanácsolta, hogyha szereted félre teszed a haragot, és kezdeményezel. Lehet hogy ő is sokat hibázott, benned is sok a tüske, De ha szereted, próbáljátok ki azt ami nálunk is bevált, először a kedvencét főztem, minden este figyelmesen végighallgattam, én kezdeményeztem a szexet, gyakran mentem oda megölelni megcsókolni, és egy pár hét után azt vettem észre hogy minden a régi, most már nagyon odafigyelünk arra hogy mindig legyen idő egymásra, napi többször is megcsókolni egymást, megölelni szeretkezni megdicsérni. Sajnos idő után sok kapcsolatban ezek kimaradnak, simán csak azért hívjuk fel a másik a telefonon is hogy mit hozzon haza a boltból, intézz el a postán, pedig néha nagyon jól esne lehet a párunknak, ha napközben kapja egy olyan sms t hogy szeretem, siessen haza, hiányzik ezek lehet apró dolgok, de mégis fontosak úgy a nőnek mint a férfinak. Próbát megér, kívánom hogy sikerüljön.
2020. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ez idáig mind rendben van, de a kérdező írta, hogy sem szeretet, sem tisztelet nincs. Na igen, félre kell tenni a haragot, csak nem mindegy, hogy mi váltotta ki és milyen mélyen van. Ha már nagyon rögzült, akkor az ember a háta közepére nem kívánja az intimitást, a szexet meg végképp nem.
2020. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!