Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszamenjek az irányító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek az irányító, birtokló feleségemhez megbolondulni?

Figyelt kérdés

Kivagyok idegileg jelenleg, nem is tudom mit mondjak. Februárban betelt a pohár és eljöttem otthonról, csak a gyerekeimet látogatni megyek haza hetente néhányszor.


12 év úgy telt el, hogy mindig a feleségemnek kellett a középpontba lenni. Minden róla szólt és mindig övé volt az utolsó szó. Szerettük egymást, jól bánt velem, viszont mindig önző volt és nekem folyton nyelnem kellett (hova költözzünk, hova menjünk nyaralni, hétvégén mit csináljunk, gyerekeink neve stb.) Azt hittem bírom, nem zavart mert megalkuvó és alkalmazkodó ember vagyok alapból is (amit ő kihasznált), de elég ebből.


Januárban elkezdtem a sarkamra állni, és ez nem tetszett neki. Onnantól se szex, csak hiszti és veszekedés, konfliktusok.

Mióta nem vagyok otthon nyugodtabb vagyok, sokkal nyugodtabb, viszont hiányzik a családi élet és a gyerekeim, plusz a háznak a törlesztőjét és rezsijét én fizetem, meg a mostani albérletem is és így alig marad pénzem. A feleségem csak a kaját vette mindig is.

Átverve érzem magam, úgy érzem hogy elcsesztem az életem. Ő nem fog megváltozni, de nekem ez így nagyon rossz, a sok pánikroham és vérnyomáskiugrás... Ráadásul mai napig csak szid és veszekszik velem, vissza akarna “változtatni” bólogató kiskutyává, azt várja hogy fejet hajtsak, addig ő nem akar békülni amilyen makacs


Mit tegyek?


2020. jún. 21. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért fizeted a rezsit? Nem laksz már ott. Az is nagyon szép gesztus lenne tőled ha a felét fizetnéd. A törlesztőt megy (ha közös a ház) azt is felesben kellene. Mit mondjak, jó nagy papucs vagy. Szóval a feleséged csak kajára adott pénzt. Te meg finanszíroztad az életét meg tűrted a parancsolgatását. Amikor meg hangot adtál akkor egyből nincs szex! Nőként én nem értem ezt a szex megvonás hisztit a saját nemem részéről. Miért egy egészséges nőnek nem kell a szex? Csak ha abból haszna van? Ez valamiféle kegy gyakorlása a férfi felé? (Igaz nálunk én kívánom gyakrabban a szexet.) Állj a sarkadra Kérdező! Először is az anyagiakat rendezd vele, aztán válás. Ha a közelben maradsz a gyerekeid akár naponta átmehetnek hozzád. Az a legrosszabb ha feláldozod magad miattuk. Nekik sem lenne jó egy megalkuvó, neurotikus apa. Inkább egy külön élő nyugodt ,kiegyensúlyozott akire felnézhetnek.
2020. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi az, ami visszatart a válástól, kérdező? Főleg az előző válaszok fényében. Nincspénzed ügyvédre? Te a válással csak nyernél, nem? Mint ahogyan a külön költözéssel is nyertél.
2020. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nene
2020. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
bé bé....bé.
2020. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt szeretném kérdezni, hogy a 12 év alatt voltak-e sikeres stratégiáitok a problémák megbeszélésére?
2021. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!