Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszamenjek az irányító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek az irányító, birtokló feleségemhez megbolondulni?

Figyelt kérdés

Kivagyok idegileg jelenleg, nem is tudom mit mondjak. Februárban betelt a pohár és eljöttem otthonról, csak a gyerekeimet látogatni megyek haza hetente néhányszor.


12 év úgy telt el, hogy mindig a feleségemnek kellett a középpontba lenni. Minden róla szólt és mindig övé volt az utolsó szó. Szerettük egymást, jól bánt velem, viszont mindig önző volt és nekem folyton nyelnem kellett (hova költözzünk, hova menjünk nyaralni, hétvégén mit csináljunk, gyerekeink neve stb.) Azt hittem bírom, nem zavart mert megalkuvó és alkalmazkodó ember vagyok alapból is (amit ő kihasznált), de elég ebből.


Januárban elkezdtem a sarkamra állni, és ez nem tetszett neki. Onnantól se szex, csak hiszti és veszekedés, konfliktusok.

Mióta nem vagyok otthon nyugodtabb vagyok, sokkal nyugodtabb, viszont hiányzik a családi élet és a gyerekeim, plusz a háznak a törlesztőjét és rezsijét én fizetem, meg a mostani albérletem is és így alig marad pénzem. A feleségem csak a kaját vette mindig is.

Átverve érzem magam, úgy érzem hogy elcsesztem az életem. Ő nem fog megváltozni, de nekem ez így nagyon rossz, a sok pánikroham és vérnyomáskiugrás... Ráadásul mai napig csak szid és veszekszik velem, vissza akarna “változtatni” bólogató kiskutyává, azt várja hogy fejet hajtsak, addig ő nem akar békülni amilyen makacs


Mit tegyek?


2020. jún. 21. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válás, vagyonmegosztás. Ház eladása, hitel visszafizetése. Közös felügyelet, ha megoldható.
2020. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne visszamenned, ha ilyen szr volt vele? 🤔
2020. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindig ilyen volt, miért érzed átverve magadat? Vele éltél, tudtad milyen, de elvetted, gyerekeket csináltál neki, majd vártad, hogy megváltozzon? Beadod a válást, utána nem kell fizetned a rezsijét, csak a gyerektartást, viszont láthatáson azt csinálsz a gyerekeiddel, amit akarsz, és élheted az életed.
2020. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a pánikroham meg vérnyomáskiugrás az egyedüllét óta van, vagy a feleséged társaságában? Mert ha az utóbbi, akkor inkább ne menj vissza. Nem tudom hány éves lehetsz, de biztos tudsz még új kapcsolatba kezdeni, ahol nyugodt életed lehet, a gyerekeket meg látogathatod.
2020. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miatta volt, de még mindig ragaszkodom hozzá és a válás olyan nehezen megoldható
2020. jún. 21. 16:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem kérdés. Azt írtad, mióta elköltöztél, nyugodt vagy. Miért van neked szükséged az állandó idegességre, ami még az egészségedre is kihat? A válás biztos nehéz, de azon egyszer túlleszel, és már csak a nyugodt élet vár. Míg a feleséged melletti stressz, pánikroham állandó lesz.
2020. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hianyoznak a gyerekeim
2020. jún. 21. 16:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pont ezért kell a válás. Ott szabályozzák a gyerekek láthatását is, és akkor majd nem fognak hiányozni. A válás nem nehezen megoldható. Beadod a papírokat, lesz két tárgyalás, aztán elválasztanak.
2020. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem látogatod őket és viszed őket kirándulni és át néha magadhoz? Ott is aludhatnának néha.


Szerintem sem vert át, csak te megváltoztál. Ez neki nem tetszett, ennek hangot adott, amit nem tudtatok rendesen kezelni, ebből lett a vita, ami után még jó, hogy nem dug veled.. Senki sem dug azzal, akire haragszik, akivel konfliktusa van, csak a szociopaták. Érzelemmentes szex egy kapcsolatban, szex azzal, akit a hátad közepére sem kívánsz éppen istenem.. Hogy gondolod??


Nem vert át senki, te megváltoztál, megoldani nem tudjátok, csak balhé megy. Nem is akarjátok megoldani, hol a terápia? Jártatok?


Ha nem megy tovább, megpróbáltátok helyrehozni, akkor szét kell válni, ez a gyerekek érdeke is, hogy ne hidegháborúban éljenek vagy meghunyászkodó, balhézó szülőkkel nőjjenek fel. Két kiegyensúlyozott szülő kell nekik, akik max nem alszanak egy házban. Nagyügy..


Akkor lesz trauma, ha annak fogjátok fel.

2020. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel jobb lenne a gyerekeknek is ha kiegyensúlyozottan, jó hangulatban tölthetnéd velük az időt...Attól, hogy elváltok, a gyerekeket még láthatod továbbra is.
2020. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!