Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Értelmiségi nő miért megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi nő miért megy feleségül kétkezi dolgozóhoz?

Figyelt kérdés
A férjeket sem értem ilyen esetben. Nekem folyamatos kisebbrendűségi érzésem lenne, ha kultúrában, tanultságban jóval felettem álló nőt vettem volna el. Mintha a faluszéli parasztlegény feleségül venné a kastély kisasszonyát.
2020. jún. 16. 19:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A nepmeseben is az egyszerű parasztfiu elnyeri a kiralykisasszony jegyét és a fele királyságot. 🤔


Csak a Disney mesében van herceg és hercegnő párosítás. Illetve az Aladdinban pont nem,dehat a kivétel erősíti a szabályt.

2020. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Mert belé lettem szerelmes, azért. Mert a mai napig igazi társam, minden szempontból egy hullámhosszon vagyunk, közös a jövőképünk, kölcsönösen tiszteljük egymást, és vele minden olyan magától értetődő, nem kell görcsölni meg játszmázni. Ja, és mert nem érzi magát kevésbé férfinak egy papír hiánya miatt. Illetve nem azért nem ment egyetemre, mert buta volt hozzá, hanem mert ami őt érdekelte, azt nem egyetemen tanítják. Amúgy felvették volna lazán, volt annyi pontja.

Egyébként kellettem (volna) diplomás pasinak, az exem mérnök, volt szintén egy mérnök, aki elég sokáig ostromolt. Szeretett volna velem járni pénzügyes és HR-es diplomás férfi is. Velük nem éreztem azt, amit a nem diplomás férjemmel, más dolgokban elég súlyos hiányosságaik voltak.

32N

2020. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert különbözőek vagyunk. Ha szeretik egymást akkor hajrá.
2020. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Ahaaam, értem. Akkor nekem "értelmiségiként" olyan férfit kellett volna választanom, aki maga is "értelmiségi". Akkor is, ha nem tetszik, nem egyezik az életfelfogásunk, nem tudunk nevetni és beszélgetni.


Ez nem a középkor bszki, hogy a falusi lány nem mehet hozzá a király fiához, vagy hogy asztalosként nem veheted el az orvosnőt.

2020. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

- mert nem egy sznob beképzelt liba

- mert szereti azt a melóst


Az, hogy neked kisebbrendűségi érzésed lenne, az a TE problémàd.

Nekem is valamivel magasabb a végzettségem mint a férjemnek, aki fizikai munkàt végez, mégis együtt vagyunk 10 éve, és hozzà is mentem, mert szeretem, és mert soha kedvesebb, okosabb, figyelmesebb, szerethetőbb, helyesebb, szexibb pasival nem talàlkoztam.

2020. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom tovább akart tanulni, ezért szakközépiskolába ment, de el kellett költözniük és segítenie kellett az apja vállalkozásában, ezért félbe kellett hagynia és az új városban elment szakmát tanulni. Folyamatosan az apjának segített, vagy a testvérével külföldre ment, nem tudott továbbtanulni. De ha diplomásként kaptam egy új dolgot amit meg kellett tanulnom, sokszor együtt olvassuk, mert pillanatok alatt megérti.

Értelmesebb mint olyanok akiket pénzzel benyomtak egy egyetemre és végigcsinálták nagyon sok magánóra és segítség mellett. Én felnézek rá. Neki volt kisebbségi komplexusa amit főleg a családja megjegyzései és az ilyen kérdező féle kretének megjegyzései generáltak, de már mindegy, tudjuk kezelni.

2020. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Azért ennek van egy gyakorlati oldala is. Például egy pedagógus rosszul keres, egy kutató szintén. Maradva az első példánál egy pedagógus házaspár, hogy vállaljon gyereket, ha a nő kiesik a munkából a család az éhenhalás szélén táncol és a gyereknek is vannak költségei. A magyar társadalomban alul van fizetve az értelmiség nagyobb része. Imponál neki, hogy a férfi jól keres. Persze arra figyel,hogy ne legyen buta, mint a föld.
2020. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%
Láttam arra példát, hogy ilyenkor a csávó próbálja leépíteni a csajt, rátelepedni és a nő még hagyja is a lila ködben,diploma és Isten tudja hány nyelv ide vagy oda. Ott első nagy szerelem, ami máig kitárt és egy ilyen kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy sajnos.
2020. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo. Nem a ketkezi munkaval van gond, hanem a lelki nyomorral, ami a kerdesedbol arad.
2020. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még, hogy a papírok házasodnának. Azt emberek teszik. De mondok én cifrábbat, Phd doktorként az egyik legjobb barátom Jani, az autószerelő.

Ez is gáz?

F

2020. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!