Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok boldog a férjemmel. Még egy éve sincs hogy hozzá mentem de nem akarok vele lenni. Néha kedves de legtöbször csak bántani és kritizálni tud.

Fiatal vagyok nem tudom mit kéne tennem. A szüleim nem akarnak segíteni, szégyen hogy elváljunk, azt mondják türnöm kell.


2020. jún. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után már így érzed magad ez csak rosszabb lesz. Nem vagy vele boldog. Ezen ne is gondolkozz, ide vagy oda a szüleid véleményével, szerintem ők sem maradnának a helyedben.
2020. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

És gondolom, hogy előtte egy grál lovag volt, aki a tenyerén hordoz, 0-24-ben udvarolt, és csak az esküvő után lett ilyen.

Majd szólok, ha elhiszem.

Nem az a szégyen, ha elváltok. Az a szégyen, hogy egyáltalán hozzámentél.

Örülj, hogy ma már el lehet válni. Pár évszázada becoptad volna egy életre.

2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az én hibám!
2020. jún. 10. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen, akkor szerintem se kellett volna hozzámenned. Most már mindegy, ha ennyire rossz és nem megoldható a probléma, akkor nincs más, mint a válás. Gondolom nem akarsz egész életedben miatta szenvedni csak azért, mert a szüleid szerint inkább tűrj.

Fiatal vagy, lehet még normális életed, szóval ne rájuk hallgass, hanem azt csináld, ami neked jó. Ez a te életed, nem az övék.

2020. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. 2020-at írunk ez nem szégyen és nem bűn.
2020. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép csendben váljatok el.

(Eszedbe ne jusson ráfejelni erre a szar házasságra egy gyerekkel.)

2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom vagy a férjeddel élsz, vagy a szüleiddel és neked egyik sem tetszene.

Először is képessé kellene válnod az önálló életre, aztán elválni, ha nem vagy boldog, aztán kivárni, hogy a szüleid is elfogadják.

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Férjemmel élek. Szeretnek vissza menni a szüleimhez, nagyon jó lenne. Az a baj hogy szülöi segítség nélkül nem olyan könnyü az élet.
2020. jún. 11. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyen helyzetben voltam. Csak 3 év házasság után szántam rá magam a válásra, de már igent se kellett volna mondanom. (Azért mondtam igent, mert előtte más nem akart velem párkapcsolatot, ő meg megkérte a kezemet is pár év után, és tetszett a gondolat, hogy végre én is menyasszony meg feleség leszek és mindeni nekem gratulál, meg különben is ezt várják el tőlem.) Sajnálom már, hogy ennyit vártam vele. Nem kellene ennyire későn gyereket vállalnom a valódi szerelmemmel... 36n
2020. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!