Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene még tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tennem?

Figyelt kérdés

Elsősorban kapcsolatban vagy házasságban élő nőket kérdeznék. 39 éves házas férfi vagyok, de egyre kellemetlenebbül érzem magam, mert azt érzem, amit csinálok, az az alap, csak a beugró. Nem is lenne ezzel baj, viszont ezek után mellőzve vagyok. Mire is gondolok:


- van egy jól fizető állásom

- a megjelenésem igényes, rendezett

- elvégzem a munkát a háztartásban és a ház körül

- foglalkozom a gyerekekkel

- van egy műhelyem, szerszámaim, gépeim, így az iparos munkákat is én végzem, ha szükséges

- odafigyelek a pénzügyekre

- a feleségemmel kedves vagyok, odafigyelek rá


9 év házasság, két gyerek, rendezett életkörülmények, munkahelyek.

Aztán szép lassan azt vettem észre, hogy még a kutyánk is több törődést kap mint én. Teljesen a perifériára szorultam, már a keresztnevemet sem mondja ki, csak hogy apa.

Nemrég volt is egy konfliktusunk ebből, mert már betelt a pohár- Erre ő a fejemhez vágta, hogy amiket csinálok, azt bármelyik nő megkapja, ne legyek már elszállva magamtól. Mondta ezt úgy, hogy sosem voltam elszállva magamtól. Sőt, az a helyzet, hogy jóval többet vállalok be a közös életünk munkáiból, mint ő. Szerinte gáz, ha ezeket fel merem említeni.


Nézzük meg hogy ő hogyan és mit ad, vagy viszonoz. Főz, de csak olyat, amit ő eszik. Nem kedves velem, nem érint meg, este menekül aludni, csak hogy esélyt se adjon egy kis romantikának. Beszélgetések során csak a karrier. a munkahely, a kötelező körök, a gyerekekkel kapcsolatos dolgok. Csak ezekről lehet beszélgetni, de állandóan azzal jön, hogy nem hallgatom meg. Aztán megmutattam neki, hogy a telefon stopperével lemértem, és 2 öra 53 perc volt, amit végighallgattam. Ha szólok neki, hogy segítsen már valamiben, akkor odajön, majd azon nyomban el is megy, miánt már úgy érzi, ő megtette a dolgát.

Nem tudok vele beszélni erről, mert annyival letudja, hogy ilyen vagyok és kész. Ő nem fog alkalmazkodni másokhoz, és megint én vagyok a szemét, hogy meg akarom változtatni.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy minden de minden kapcsolatban a férfiak a maximumot hozzák? Gondolok itt az értékrendekre, a felelősségre, a gondoskodásra, a tervezésre, a figyelmességre. Sajnos nem tudok mit kezdeni a helyzettel, válni nem szeretnék, de ezt nem fogom sokáig bírni, főleg hogy gőzőm sincs mi a baja velem!



2019. aug. 15. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon elkeserítő.

A helyedben próbálnék vele beszélni még egyszer, hogy ez nem játék és a házasságotok forog kockán az egója miatt.

Legyen őszinte, miért nem látja benned a férfit, akibe beleszeretett?

2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Az én férjem hasonló, mint te. 10 éve vagyunk együtt, gyerek nincs. A tenyerén hordoz, és én is mindent elkövetek, hogy a kedvében járjak.


Nagyon sajnálom a helyzeted, de szerintem nem becsül meg téged a feleséged. Talán túl jó dolga van.

2019. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

A jóhoz könnyű hozzá szokni. Ő többre vágyna, pedig leírásod alapján a maximumot adod. A Facebook kék álomvilága és a barátnői arra kondicionálják, hogy neki járna több és jobb nyaralás, szebb és drágább kocsi...nem elég amit kap, Te meg így is a férfiak nagy részét túlteljesíted. Ennek ellenére ő már nem tisztel téged és nem is tekint férfinak. Gyanús, hogy szeretne lelépni gazdagabb pasival, csak két gyerekkel a kutyának sem kell, csak dugásra. Épp ezért nem is romantikázik veled. Viszont állandóan dühös, mert nem menti ki a fehér lovon a herceg a börtönéből...

Ebből válás lesz vagy tököt növesztesz és helyre teszed. Sajnos Te is vétesz hibát épp a nagy igyekezettel. El kell érned, hogy férfiként tekintsen rád, akit tisztel és akivel dugni akar. Vagy tényleg kakukk a családi idillnek. 40/F

2019. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, túl jó dolga van, az már biztos! Valószínűleg el fogok válni. Nagyon szomorú vagyok, de azt is a fejemhez vágta, ha annyira nehezemre esik vele élni, akkor menjek, adjam be a válókeresetet. Azt sem tudom mi a a baja velem.


Az a baj, hogy eltört bennem valami, és kezdek megváltozni. Eddig hittem, ma már nem, és ez teljesen lehangol.

2019. aug. 15. 14:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy majd visszasír.
2019. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

"Szóval a kérdésem az lenne, hogy minden de minden kapcsolatban a férfiak a maximumot hozzák? "

Biztosan ezt a kerdest akartad feltenni? Egy kozhelyszeru valasz mas emberek eleterol nem fog rajtad segiteni.

A feleseged nagyon csunyan banik veled, sajnos en azt szurom le ebbol, hogy o nem szeret teged, arra pedig nincs orvossag. Ezen nem lehet segiteni meg tobb aldozattal, meg tobb idovel, nyaralassal. En azt mondom, hogy ereztesd vele, hogy te nem ezt a not vetted el es el fog teged vesziteni, ha nem lesz veled vegre teljesen oszinte. Ne legyel papaucs.

Egy sztorit megosztok veled, amire emlekeztet a tied. Az a feleseg hasonloan bant a ferjevel, nem becsulte ot. Ott a hatterben gyermekkori bantalmazasbol eredo kotodesi zavar, bipolaris betegseg volt, plusz meg a korabbi parjaba volt szerelmes es az uj ferfi csak azert kellett, hogy megleckeztesse a regit es mert mar minden baratnoje hazas volt es nem akart lemaradni. Roviden a szeretet nem elmult, hanem soha nem volt meg. Nekik is lett harom gyerekuk es kivulrol szep csaladnak tunnek. Nincs a te felesegednek is valami sotet titka, ami miatt ilyen tiszteletlenul banik veled?

2019. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Van palija
2019. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Szeretője van v másröl fantáziál.
2019. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szóról szóra ugyanez a helyzet,csak itt én vagyok a nő. Mióta a gyerekek megszülettek,neki csak a munka még a gyerekek léteznek. Este mindig jön a kifogás,hogy fáradt. Én próbáltam már neki többször elmondani,hogy nem csak anya és feleség akarok lenni,hanem az a nő is,akit megismert. Tehát tök egyezik a dolog,csak szerepcsere van.

Sajnos tanácsot nem tudok adni,mert még magamnak sem találtam.

2019. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
#9 . Nálad is vagy szeretője van v másról fantáziál.
2019. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!