Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lemondanál egy királyságrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál egy királyságrol egy szerelemért?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10# Annyira jó (irónia nélkül) hogy valaki mindig komolyan veszi a kérdést és kellő szakértelemmel (vagy anélkül) kisregényt ír. Néha én is szoktam..


Tök jó olvasni 😂

2020. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ritka az ilyen, a többségben trollok vannak akik meg se értik magát a kérdést, s a meg nem értett részt boncolgatják. Itt nem ez van.
2020. máj. 28. 06:53
 13/21 anonim ***** válasza:

12# De azért őszintén.. gondolom nem is VIII. Edward 1936-os lemondására voltál kíváncsi :D


Meg azért a trollok között is akadnak viccesek :)

2020. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

attol hogy valaki poénos hozzászolást ir, az én szememben még nem troll. akkor se ha nem választ ir. ha valaki mélyebb ismeretekről ir, aminek köze van a témához, de nem konkrét válasz, az se troll. legalábbis szerintem nem.

én azt nevezem trollnak aki pl. beleköt egy elütésbe, vagy félreérthető fogalmazásba s akkor se tud ettől szabadulni amikor konkrétan megmagyarázom, a fogalmazásban mire gondoltak.

vagy ép köti az ebet a karohoz, s bzonygatja hogy én nem ezt irtam annak ellenére, hogy konkrétan ekmagyaráztam mit jelent a kérdésem és azt hogyan értelmeztem. s eközben magára a kérdésre nem válaszol, hanem tévutra viszi az egész beszélgetést. ez utobbi kb. a troll szakmai meghatározása is. ez az oldal hemzseg az ilyenektől, és azok, akik akik ilyen komoly mélyrehato válaszokat adnak, történelmi példákkal, inkább a visszaterelésben vesznek részt. maga az alapkérdés nem könnyu mert királyságbol is van nehéz, amire senki se vágyna, és szerelemből is.

2020. máj. 28. 08:54
 15/21 anonim ***** válasza:

14# Ebben abszolút igazad van. A történelmi példa nekem is tetszett.

Mindig nagy öröm látni, hogy vannak itt értelmes emberek :)

👏

Egyébként én voltam az elején a fele királyságos hozzászóló :)

2020. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Szerelmet lényegesen könnyebb szerezni, mint királyságot, de a királyoknak nincsenek barátai.
2020. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem. Egy kapcsolat elég nagy eséllyel bukik meg egy idő után, akkor ott maradtál a nagy semmivel mint egy balek. Biztos mindent nem áldoznék fel érte. Max pl visszavonulnék csinálja más a melót de attól még királyi család tagja lennék nem? Mármint ha arról van szó, hogy 'mindent' feladni egy nőért. A Harry és Meghan történet meg szerintem gáz, tuti Meghan sírta ki, pedig egy királyi családban vannak felelősségek amiket nem dobsz el csak úgy miután az alattvalók pénzéből a legjobb oktatást, nevelést kaptad 20+ évig. Elvileg egy ilyen pozíció nem privilégium, hanem kötelezettség (attól lehet élvezni néha persze :) ).
2020. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A királyság abban hasonlit a szerelemhez hogy ha rossz akkor megszabadulni is nehéz tőle.
2020. máj. 28. 16:58
 19/21 A kérdező kommentje:
17 hát igen nehéz kérdés, a a szerelem nem örök amirályság elvleg igen, a gyakorlatban sok bukott király van. Mi csak azokat ismerjuk akik nagy királyok voltak, de pl. XVI Lajost se a sikerei miatt. De a törököknél pl. aki lemond az ezzel uldözötté s válik, hisz az élő tronkövetelő egyben kockázat is volt. Elég volt csak közel lennie a tronhoz s már hullott is a feje, nemhogy egy olyan akinek elsőszámu igénye lehet rá. Fura modon volt olyan is, aki azt hitte kivégezni viszik, majd kiderult, nem, ő lesz a Szultán...
2020. máj. 28. 17:02
 20/21 anonim ***** válasza:

Én önző vagyok és nem mondanék le szerintem. :D

Egy kapcsolat egyébként is könnyebben tönkremehet, mint ekkora hatalom, ráadásul királyságot nehezebb szerezni.

De még sosem voltam szerelmes és hatalmam sem volt még soha, ezért nehéz megítélnem.

2020. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!