Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is királynak érezte magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is királynak érezte magát egy ideig, miután megnősült?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mátyás biztosan.
2016. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Fogalmam sincs. Tolem momentan meg egy kilatas egy bnore is tavol van, nemhogy a hazassag
2016. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem inkább megnyugtató érzés volt. Főleg, hogy mindegy hányszor akartam naponta bemártani a lompost, mindig örömmel fogadta.
2016. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
semmit se éreztem.. csak azt hogy növekszik a napi üvöltés mennyisége amit hallgatnom kell.
2016. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4#-es miért? Már az első hetekben is üvöltözött? Az nem jó. Együtt vagytok még?
2016. dec. 10. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Az elején mindenki királynak érzi magát.. aztán a végén koldusnak :D
2016. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy p.na tulajdonos vagy, míg nem leszel király! Csak tulaj. Aztán meg egy senki...
2016. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Tudja a lány, hogy mit kérjen, majd követeljen rövidesen azért az örömért, amit most tőle kapsz. Nagyon drágán meg kell fizetned majd ezért.


Minden másodlagos lesz amit te akarsz és az lesz a leglényegsebb (persze a családnak) amit ő akar. Mert kiből ál a csalás? A nejedből aki aa lány. A lányból, aki a nejed és a nőből akit szeretsz. Ja, hogy ott vagy te is, hát persze, hogy mindenkit kiszolgál és eltarts a családban mint egy rabszolga!


Van nekem is ilyen haverom.

Az asszony parancsolja neki, mrs be az ágyalá, na de azért az övé az utolsó szó, mert megkérdezi, meddig drágám, egészen a falig? :D


Nem véletlen a közmondás, hogy..

"A nős ember úgy él mint egy kutya de úgy hal meg mint egy úr.

A nőtlen ember úgy él mint egy úr, de úgy hal meg mint egy kutya, ezért az ember igyekezzen minél később a házasság révébe jutni."

2016. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hétig. :D Aztán 2 év múlva váltunk is. Sohatöbbé.
2016. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nagypapa válasza:
Igen. Már 6 éve.
2016. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!