Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívogatja magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogatja magát az egyik fiú ismerősöm királynak? Annyira beképzelt!

Figyelt kérdés
Nem tudom miért várja el hogy így szólítsák. Annyira lekezelő és mások még célozgatnak is hogy miért nem járok vele. Ti tudnátok beképzelt pasival járni?
2012. ápr. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Cigány az illető?
2012. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első: az errefelé vajdának hív(at)ja magát. Ha már annyira "vaj", fel kéne kenni kicsit a falra...
2012. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 taj getosz ***** válasza:
király viktor az ismerősöd?:D
2012. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem cigány. Úgy ajánlgatják nekem hogy sztem nem tudják hogy tudom hogy milyen életet él: a barátnője mellett simán elment (néha titokban ) bulizni és fényképezteti hogy fogdossa a nőket.
2012. ápr. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!