Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik már egyszer elváltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már egyszer elváltak, utána újra házasodtak?

Figyelt kérdés
Ha valaki elválik, de évekkel később újra lesz egy normális párkapcsolata, akkor újra megházasodik, vagy a korábbi rossz tapasztalata miatt még egyszer nem?

2020. máj. 25. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Újra házasodtam, de nem kellett volna...
2020. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Anyámnak évekig szeretője volt, majd ahogy megkapta a válásról a határozatot, már ment is a szeretőjével az önkormányzatra időpontot kérni és egy hónappal később összeházasodtak.
2020. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Még nem vetted észre, hány és hány ember ismét megházasodott körülötted?

Van, aki megbánta (lásd az 1. válaszolót) és van, aki örül.

2020. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen férfi ismerősöm se házasodott újra miután elvált. Azt mondták nekik egy csalódás elég volt. Hiába lett azóta más nőtől gyerekük, inkább kitöltötték az apasági nyilatkozatot, de újra nem házasodtak.
2020. máj. 25. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első feleségemmel három hónapig voltunk együtt. A másodikkal harminc éve. Közben felneveltünk két gyereket.

Az első házasságomnak annyi haszna volt, hogy ugyanazokat a hibákat nem ismételtem meg a másodikban. Talán az első feleségem sem. Ő is újraházasodott, és náluk is született gyerek.

2020. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nem mennék újra férjhez.
2020. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát, én nagyon nagy valószínűség szerint soha nem házasodnék újra. Én egy életre terveztem vele, de ő megalázott, titkos szeretőt tartott, aztán vége lett. Azóta párkapcsolatra se nagyon vágyom, nem hogy házasságra.


F

2020. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én most fogok, mert jön a baba. Amúgy nem tenném, nem érdekel már az egész, amúgy is vagyoni szerződésünk van, csak hát vonz a "hivatalosan is család vagyunk" érv, és hát ő az a férfi, akihez érdemes is hozzámenni. Az előző, nos, hát nem volt az.
2020. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki mas hibajabol is kepes tanulni, van, aki csak a sajatjabol, es van, aki meg abbol sem.

Teljesen biztos vagyok benne, hogy - plane a jelenlegi torvenyek mellett - nem fogok meghazasodni. De van, aki az elso hazassagabol tanult, es utana mar nem hajlando, es van, aki ujra is hazasodik.

2020. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!