Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » ,,Unalmassá” váló házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

,,Unalmassá” váló házasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5.éve leszünk házasok a párommal,3 gyermekünk is van. Ő 30 lesz,én 32. Sajnos a szülés hagyott rajta felesleget,de hiába mondja,hogy elkezd tornázni,ez valahogy mindig elmarad. Rajtam is vannak plusz kilók,de én elkezdtem újra mozogni,plusz igyekszem az édességfogyasztásom visszafogni... és most jön a lényeg. Nem akarom megbántani,de nem kívánom már annyira,mint amikor megismerkedtünk... nem csalnám meg,és szeretem,de ez az egész kettősséget okoz bennem,és hát a gyerekek is ott vannak...


Most ott tartunk,hogy nem is tudom mikor volt utoljára szex,de minimum 2 hónapja. Én esténként meló után játszom,vagy olvasok,ő meg filmet néz a tableten,esetleg bealszik a picivel...


Szóval ez a helyzet.Tapasztalatokat-tanácsokat várnék :/ Köszi előre is,szép estét!


2020. máj. 16. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnos a szülés hagyott rajta felesleget,de hiába mondja,hogy elkezd tornázni,ez valahogy mindig elmarad. Rajtam is vannak plusz kilók,de én elkezdtem újra mozogni".


Neki is van annyi energiaja es szabadideje foglalkozni a testevel es a lelkevel mint neked v o foglalkozik a 3 gyerekkel es a haztartassal te meg eljarsz sportolni? A szules nyomot hagy, hiszen 3x9honapig renyhulnek az izmok, a szoptatas alatt tombolnak a hormonok, az ejszakai kelestol az ember napkozben faradt es hamarabb vagyik alvasra mint szexre.

Csak ugy tudod helyreallitani a szexualis eleteteket ha leveszel terheket a vallarol es ha ujra pihent lesz, akkor lehet forszirozni a testmozgast, fogyast, bmit. Ha nokent kezeled es nem anyakent akkor nokent fog viselkedni. Ha csinaltok a gyerekeken kivul programot, lesz mirol elmenyeskedni este.

De hangsulyozom amikor 3 gyerek mellett az ember a tulelesre jatszik, akkor nem a szex az elso gondolata hanem a tv elott bambulas/eves/alvas.

Plusz mit kivanjon rajtad ha a kozos program helyett a gep elott jatszol?

Egy kozos furdo, egy masszazs, egy felajanlott vacsorakeszites a masik helyett sokat tud dobni az egeszen.

2020. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
sajna ez csak rosszabb lessz idővel,libidója is nulla.ő már csak anya,nem nő,szex nem izgatja....se a külseje.
2020. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11 nagyon jól leírja.

5 év alatt 3 gyerek? Van fogalmad róla mivel jár ez?

Este ne játsz, hanem segíts neki. Három gyereket lásson el, etesse furdesse, pakoljon el a konyhában, tegye le őket aludni és ezek után legyen szexistennő... Tudod te mit vársz ettől a nőtől?

Emeld fel a s'gged. Segíts neki, old meg, hogy legyen ideje magára. Heti kétszer vigyázz a gyerekekre, hagy menjen el sportolni. Nem otthon tornázni a három gyerek mellett,hanem közösségbe, emberek közé. Szerezzetek segítséget, legyen kettesben programotok.

Persze neki is oda kell tenni magát, nem várható el tőled, hogy egyedül old meg a problémát.

De mindenhez először is beszélgetni kell.

2020. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet oldani. Az edzőterembe ahova járok rendszeresen jár minimum 4 kisgyerekes anyuka heti 3x. Van, hogy a férjükkel jönnek. Otthon vigyáz a gyerekekre a nagyszülő vagy a bébiszitter. Ha azt akarod, hogy lefogyjon, akkor vagy te segíts be vagy szerezz segítséget. Nem csodálom, higy 3 böbölő gyerek mellett semmi kedve ugrabugrálni. Ha adnál neki pár órát mondjuk heti 3x edzésre, fodrászra stb, akkor biztosan kicsípné magát pár hónap alatt.
2020. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Először is köszönöm a válaszokat.


Néhány dolgot hozzátennék még a dologhoz:kereskedelemben dolgozok 21:30 előtt soha nem érek haza. A szabadnapjaimon mindig besegítek a lakás körüli dolgokba,foglalkozok a gyerekekkel,oviba viszem-hozom őket(ha van ovi persze),tisztába teszek,altatok,játszótérre megyek velük. A szabadnapjaimon sem alszom soha tovább 7:30-nál.Szóval amibe lehet,belesegítek. Ezért sokszor üvöltés,piszlicsáré dolgokon való kiakadás,és tornyosuló mosatlan hegyek a ,,jutalmam”. A szex akkor van csak,ha ő kezdeményez,ha én akarom,akkkor ,,biztos csak azt akarom tőle,soha semmi mást”...

Eddzeni itthon próbálok,nem járok terembe. A barátaim konkrétan röhögnek hogy ,,engedélyt” kell kérnem,hogy elmehessek velük inni egyet szökőévente. És nem,nem papucs vagyok. Csak elegem van az üvöltözésből,és nem akarom hogy a gyerekek ebbe nőjenek fel. Megverni meg nem fogok nőt...


Sajnos ez van. Szeretem,de ez már kezd sok lenni...

2020. máj. 17. 15:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell lépni ebből ha ennyire sok ez már Neked! Vagy pedig leülsz vele es megpróbálod megbeszélni ezeket a dolgokat ami zavar Téged! Mindenképp az lenne a cél hogy segítsd hiszen 3 gyerek mar kőkemény meló, a haztatast csoda ennyi gyermek mellett elvégezni. Olykor nekem is 2 gyermek mellett iszonyatosan sok, es nem mindenre jut időm. A kommunikáció csodákra képes!
2020. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

Én várnék még 2-3 évet. Nálunk a legidősebb is már ovis és azóta feleségem eljár futni. Simán leteszi reggel a gyerekeket azt úgyis a normafanal van és fut egyet. Hazajön, fürdik , kipakol a mosogató gepbol, kicsit haziasszonyoskodik majd elmegy barátnőjével mondjuk az alleba meginni egy narancslevet, beszélgetnek majd visszafelé beugrik a gyerekekért.


De míg van egy éjjel nappal síró pici nem sok kedve volt, most meg szivesen jár napközben edzeni, shoppingolni , ahogy kell

2020. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!