Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most csak hagyjam lenyugodni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak hagyjam lenyugodni?

Figyelt kérdés

A barátommal , persze mint minden egészséges kapcsolatban felmerül a házasság kötési álom ...avagy veled leszek örökkön örökké duma , hozzád megyek stb. stb..

Nos drága barátomnak egy rossz szokására bemondtam hogy kíváncsi leszek hogy ezt a jövendőbeli felesége hogy fogja majd elviselni (tudom , miért mondtam ilyet ..meg hogy még is hogy mondhattam amikor én vagyok a barátnője ..és hogy hogy nem érzem magam szarul miatta).

Természetesen ő megharagudott és rámförmet hogy még is hogy mondhattam ilyet..meg hogy ő ezt az egészet velem képzelte el szval még is hogy ábrándozhatok egy másik lányról vele ..amikor én ott vagyok neki..

Na itt álljon meg a menet.. elmondtam neki hogy bocsi de attól még hogy én is szeretném és te is ez attól még nem biztos és lehet hogy nem is lehetséges( a barátom külföldi ).. szval lehet nem is találkozunk az életben , vagy közbe beleszeret másba és azt veszi el .. egyszerűen lehet az én agyammal van baj de én nem értem azt a nagy bántó szándékot abban az egy mondatban amit mondtam..

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2019. dec. 30. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt írásban mondtad neki, akkor bármilyen hangsúllyal olvashatta, szóval ha nem is annak szántad ő ezt vehette szemrehányásnak, sértésnek is akár.


Szerintem hagyd egy kicsit lenyugodni, majd mond meg neki, hogy ezt te nem bántásnak gondoltad és beszéld meg vele rendesen ne pedig olyanokat mondj neki, hogy ez nem is tarthat örökké (vagyis nem biztos), mert persze reális, de ez most őszintén melyik szerelmesnek esne jól a párjától? Ilyen hozzáállással ennyi erővel az egész kapcsolat értelmetlen.

2019. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem rendes kapcsolat hiszen nem is találkoztatok.
2019. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem még sohasem csak video call-on keresztül, de tervezzük ..csak nyilván itt mutatkozik meg az hogy lehet nem is tudunk majd,mire oda kerülnénk esetleg történe valami (pl. szerez egy barátnőt vagy tegyem fel már nem fog semmi olyat érezni utánam..stb..)
2019. dec. 30. 22:31
 4/8 A kérdező kommentje:
*irántam
2019. dec. 30. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem én hogy terveztétek, de én valahogy addig amíg nem találkoztok addig nem tudnám rendes kapcsolatnak tekinteni. De még lehet belőle akármi.

Ha akar valamit akkor úgy is ír majd.

2019. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"barátom", "egészséges kapcsolat", "még nem találkoztunk" :DDD. Ne már hogy ilyesmire pazarolod a drága időd úgy, hogy lehet soha nem is fog összejönni az a találkozás.
2019. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem is nevezheted kapcsolatnak... A srác meg nem is találkozott veled, de már tervezgeti, hogy te leszel a felesége. Aranyos.
2019. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

XDDD

Oké, kezdek ráébredni én is a dolgokra.. xd

2020. jan. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!