Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » ,,Unalmassá” váló házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

,,Unalmassá” váló házasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5.éve leszünk házasok a párommal,3 gyermekünk is van. Ő 30 lesz,én 32. Sajnos a szülés hagyott rajta felesleget,de hiába mondja,hogy elkezd tornázni,ez valahogy mindig elmarad. Rajtam is vannak plusz kilók,de én elkezdtem újra mozogni,plusz igyekszem az édességfogyasztásom visszafogni... és most jön a lényeg. Nem akarom megbántani,de nem kívánom már annyira,mint amikor megismerkedtünk... nem csalnám meg,és szeretem,de ez az egész kettősséget okoz bennem,és hát a gyerekek is ott vannak...


Most ott tartunk,hogy nem is tudom mikor volt utoljára szex,de minimum 2 hónapja. Én esténként meló után játszom,vagy olvasok,ő meg filmet néz a tableten,esetleg bealszik a picivel...


Szóval ez a helyzet.Tapasztalatokat-tanácsokat várnék :/ Köszi előre is,szép estét!


2020. máj. 16. 20:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez mióta tini párkapcsolat???
2020. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Előre is tisztáznám, hogy nem vagyok házas, nincs tapasztalatom, de így külső szemmel nézve szerintem meg kellene próbálnotok több időt kettesben lenni. Vagy legalábbis meggyőzni, hogy együtt edzetek, mert attól energikusabbnak érzitek magatokat, akármi. És a lényeg, hogy együtt sokkal könnyebb, valahogy vedd rá,de tényleg óvatosan, mert senki sem szereti, ha a súlyával piszkálják, főleg ha szülés miatt van! Tehát a kettőtök helyzete ebből a szempontból nem ugyanaz, azt ne felejtsd el. :)

Ha nem kívánod annyira, akkor meg próbálj valami újdonságot bele csempészni az életetekbe, vagy akár előhozni azokat a dolgokat, ami miatt annó bele szerettél..

Ezt most kell megoldani, mert később még rosszabb lesz, ha úgy tesztek, mintha minden olyan lenne, mint régen. De persze már nem az, szóval gyerekekkel nagyon ügyesnek kell lenni, hogy becsempésszetek időt, amikor kettesben lehettek.

Ja és még annyi, hogy esténként is próbáljatok meg együtt csinálni valamit, szóval ha ő filmet szokott nézni, akkor együtt nézzétek. Sőt, ha te ajánlanád fel, hogy akkor most azt nézünk amit akarsz, az nagyon jól tud esni. Próbálj meg figyelmeskedni, kedveskedni, de ösztönözni is őt, még több időt tölteni vele. Azt viszont tapasztalatból tudom, hogy nem fogsz nála jobbat kapni (nyilván nem konkrétan rá értem), van egy családod, akik szeretnek, ha ezt feladod nagyon nehéz lenne, kb. lehetetlen egy ilyen vagy ennél jobb életkörülményt kialakítani. És persze látom, azt írtad nem csalnád meg, de erről még változhat a gondolkodásod. Becsüld meg őt, és élvezzétek a gyerekek, és egymás társaságát amíg lehet. :)

2020. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Van 3 gyereked, házas vagy, várhatod a csodát, de inkább kezd el megtalálni azt, ami leköt, pl a gyerekek.
2020. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Mi a kérdés ?


Nálunk is feleségem alszik valami hülye vígjáték előtt. Én várom ülve a 10 órát akkor talán felmegy aludni és nezhetek tévét.

Szex nem lesz. 9 éve vagyunk házasok

2020. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért mástól várják a szórakoztatást emberek? Légy önmagad, a másik személy csak kiegészítése az életednek, és nem a megoldása. Ha viszont kiegészítése önmagadnak, akkor már ezt tudhattad volna akkor is mikor összeházasodtatok. A jóban rosszban, békességben szerénységben jelent neked valamit? Vagy csak hadoválsz összevissza amit épp az aktuális "közönség" hallani akar?
2020. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó vagyok látom férfi vagy. Légy férfi, fogd meg, rakd meg. Elfelejtette már milyen is az, s ha valamit nem tudsz, akkor nem vágysz rá. :)
2020. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

21:20

Párkapcsolati erőszak a hivatalos neve amiről beszélsz, biztos ez lenne a jótanácsod?

2020. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha eszedbe sem jut erről normálisan, asszertív kommunikációval beszélni a pároddal akkor mit vársz? Őszintén, ez sosem volt működőképes kapcsolat ha nem tök egyértelmű, hogy hogyan kell energiát fektetni bele.

Hol vannak a randik, a minőségi idő, a szép gesztusok? Amíg ezek eszedbe sem jutnak, amíg nem az az első, hogy a pároddal leültök ezt őszintén megbeszélni addig mi a kérdés, mit vársz?

Ha ennyire fogalmatok sincs hogyan kell fenntartani egy kapcsolatot akkor hogy jutott eszetekbe ebbe gyereket vállalni? Pláne hármat...

2020. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Egy közmondás: "Nézd meg az anyját - vedd el a lányát." Ha az anyja is túlsúlyos, akkor alighanem ez örökletes. Csak önsanyargatással lesz barbi baba. Pici gyereket említettél, tehát bizonyára még szoptat. Akkor mit vársz tőle? Te szakítottad ezt a rózsát - szagold, de vigyázz a tüskéjére, nehogy megszúrjon.
2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Egy kapcsolat két emberen múlik. Ha egyedül vagy benne, egyedül csinálod, az csak önmagad kinyilvánulása, de nem elég egy kapcsolathoz. Nekem ne mond, hogy nem tudom, hogy kell, csak épp nem akarom tele írni a posztot, pedig férfi vagyok. Ha akarom, megoldom, de ha a másik fél beteg (mert sok ilyen van ám), akkor bármit csinálhatsz, csak te leszel a ludas. Nézz utána nárcizmus. Nem olvtastam a kommenteket, remélem nem ilyennel van dolgod. Ha partner a megoldásra a párod, akkor megoldás fog születni, ha nem, akkor bármit csinálsz, csak ásod magad lejjebb.
2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!