Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire lehet tartós az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós az a házasság, ahol egyszerűen nincs közös érdeklődési kör a felek között?

Figyelt kérdés
Pl a feleség szeret kirándulni, a férj szerint ez hülyeség.
2020. máj. 13. 07:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10 éves a gyerek, csak hiperaktív. Nem tudja elfogadni a fia állapotát. Mondjuk nem is akarja.
2020. máj. 13. 10:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Diagnosztizált hiperaktív, vagy csak eleven, mint egy 10éves gyerek?

Nem akarja elfogadni, hát ez jó. És akkor mit tenne ha Téged valami baj érne,akár átmenetileg is, és Neki kellene ellátni?

Tudom, nem tehetsz róla, de valahol teljesen egyedül vagy, hiába élsz házasságban.

Én a helyedben elválnék és keresnék egy olyan társat aki tényleg társad lenne a mindennapokban.


Az,hogy mennyire tartós egy ilyen kapcsolat azon múlik,hogy mennyi ideig viseli el a "szenvedő" fél, hiszen a férjednek remek helyzet ez, saját igényeit, vágyait, akaratát érvényesíti csak, semmihez, senkihez nem alkalmazkodva.

2020. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Diagnosztizált ADHDs.

Addig jó, míg 2 naponta van szex. Tegnap mondtam neki reggel, hogy hagyjon békén, nincs kedvem ahhoz, hogy fel sem ébredtem, ő markolássza a mellem. És mekkora izé vagyok, hogy nem engedem neki, mikor ez neki milyen jó. Az meg kit érdekel, hogy a gyerek bármikor felébredhet.

2020. máj. 13. 10:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet könnyű ilyen háttérhangulatban kétnaponta szexelni...
2020. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Na jólvan.Itt csepegteted az információkat.Aztán kiderül,hogy az alapprobléma nem is a közös érdeklődési kör hiánya.Ez egy összetett probléma.

Forduljatok szkemberhez,mert ez így egy felesleges egymásmelletti elbeszélgetés lett.

2020. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt a fejemben egy válasz az eredeti kérdésre, de a kommentjeidből látszik, hogy abszolút nem az érdeklődési kör hiánya a probléma, hanem a tiszteleté. A helyedben elgondolkodnék ezen.
2020. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!