Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nős kolléga mutat érdeklődést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős kolléga mutat érdeklődést felém, hogy kezeljem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Másfél hónapja dolgozok a jelenlegi munkahelyemen, közben összebarátkoztam egy nálam 11 évvel idősebb kollégával. Jól kijövünk, majdnem minden nap együtt kávézunk, és együtt járunk ebédelni is. Nem tulajdonítottam ezt a dolgot többnek puszta barátkozásnál, mert házas, és van egy kicsi fia is. Általában rólam érdeklődik, magáról és a családjáról alig beszél.

Nemrég egy másik kolléga jelezte, hogy vegyem észre a dolgot, és hogy nincs azzal semmi baj, ha bejövök egy házas embernek, mert "nem az a lényeg, hogy házas".

Az én értékrendemmel viszont nem fér össze. Azóta gyomorgörcsöm van, ha szembejön velem, vagy együtt vagyunk az ebédlőben. Állandóan bámul, ha egy helyiségben vagyunk, és mindig elhint egy-egy bókot. Próbálok távolságot tartani, amennyire lehet, de nem tudom, mennyire jó ez a megoldás.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. febr. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tedd számára teljesen egyértelművé, hogy csak barátság lehet köztetek.

Pl. kérdezz rá, hogy van a fia, csináltak-e családi programot hétvégén, vagy kérj párkapcsolati/ismerkedési tanácsot. Felvetheted, hogy egyszer szívesen megismernéd a feleségét, stb.

Egyébként pedig nyiss más férfiak felé, hogy sikerüljön párkapcsolatot találni. Ne erre a kollégára menjen el az időd és az energiád.

2017. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy férfi másképpen gondolkodik,mint egy nő.Számára ez a sűrű együtt lógás a szex ígéretét is magában hordozza.Sok ilyet látni.Lehettek nyilván csak barátok a továbbiakban,de ehhez neked meg kell húznod a határokat.Nekem is van úgymond haverom/barátom,de nincs együtt lógás,van határvonal,amit mindkét fél tiszteletben tart.
2017. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz? Ez a legfőbb kérdés!

Amúgy meg nagy a korkülönbség. Szerintem nem lennétek "boldogok" együtt. De csak a korkülönbség miatt.

Magadat meg ne okold. Ha otthon kap eleget enni, és rendesen ürítik a zacsiját, akkor nem vesz észre téged.

De mivel "kikezdett" veled, ez azt jelenti, hogy a felesége nem törődik vele. Ezzel, gyakorlatilag a felesége löki a karjaidba. Amit adnak, azt el kell fogadni...

2017. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!