Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi? Volt már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Ez mi? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy kis irodában dolgozunk hárman, persze több kollégánk is van...A két kollégám kavar egymással, amiről én tudok és segítek is nekik, de viszont olyan fura érzésem van az egyikkel kapcsolatban..olyan érdekes , nem tudom leírni.Nagyon jóban vagyok vele, de most picit összekaptunk picit megbántott, lehetetlenül rosszul esett még sírhatnékom is volt, pedig csak egy olyas valamit mondott ami nekem nem tetszett , olyan jó ha a közelemben van meg ilyesmi..szerintetek ez szerelem vagy vonzódás vagy minek lehet ezt nevezni?

2015. jan. 19. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Dolgozzatok inkább, nem ezért fizetlek! A főnök.
2015. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelem biztos nem..
2015. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Sigmund Freud pszichoanalitikus felfogása szerint, az embert elemi szinten, tudatalatti folyamatok irányítják, nem pedig a racionálisan működő tudata. Így, a bennünk működő ösztönerők sokkal hatalmasabb erővel irányítanak bennünket, mint bármilyen külső szabályrendszer vagy elvárás. Az egyik ilyen legerősebb elemi ösztönerő a szexualitás, ami ha nem kap szabad teret, agressziót szül. Az agresszió elemi forrása és oka a mások feletti uralkodás vágya, ami etológiai kényszer; ugyanis a domináns hím vagy nőstény párosodhat első helyen a többi hímmel vagy nősténnyel. Freud szerint a ki nem élt nemzés vágy vagy az ebből fakadó agresszió elfojtáshoz vezet, amely megbetegíti az emberi pszichét. Ezért az egészséges lelki állapot alapfeltétele az egészséges és rendszeres nemi élet, ahol a szexualitás iránti örökösen fennálló benső késztetés kielégül."
2015. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!