Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötven körül, miként élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven körül, miként élitek meg a változókort, mit lehet tenni a csökkenő szexuális érdeklődéssel, hogy ne menjen rá a házasság?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem kívánom a szexet. Jó ideje csökkent az érdeklődésem. Mára szinte nem is érdekel. Férjem persze nehezen viseli, sokszor vitatéma. Az összebújás, masszírozás jól esik. De nem hoz lázba az ágytorna.

Néha kielégítem páromat, olykor közösülés is jólesik, de ha nem lenne, nem zavarna.

50 éves nő



2020. ápr. 24. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőm 51 (van köztünk nem kicsi korkül. a javára) de nála sose éreztem ezt

Szerintem ezért is vágott bele ebbe a kalandnak induló dologba és vagyunk együtt már több éve

Nyilván vannak olyan napok amikor nem vevő a közeledésemre de a heti 3 szex az megvan átlagban.

2020. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre nálunk sem érzékelhető a libidó jelentős csökkenése. Természetesen nem annyi szex van közöttünk mint régen, de ez inkább a sok-sok éveknek tudható be.

Igaz, nem is vagyunk még 50 évesek.

F 48

2020. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen idős nőnek rengeteg problémája van..!0/F Huszonéves barátnőkkel :P
2020. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40/Pénzes/F
2020. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés , én is ezzel küzdök.kb fél éve. :(


Azert is fura vagy rossz mert eddig 200% égtem.Volt, hogy veszekedtem szexert, hogy legyen ! Most meg annak örülök, ha nincs.

De megis zavar :( túl hírtelen jött a változás.

2020. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez csak több és mégtöbb szexel lehet csak rendbe hozni , - Találjatok ki változatosságokat . hivj meg a baráti körödből erre nyitott embereket , s merj beszélni róla , és biztos hogy rátalálsz a közös vágyaitokra , : Hármas , négyes , párcserés , esetle piszex . leszbi , ...... annyi szép dolog van még az életben , ne fecsérelt el a napjaidat . .........
2020. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Régebben, mi is ezerrel pörögtünk. Sok mindent kipróbáltunk, élveztük is.

Legnagyobb problémám, nem tudom, mitől van, mi az oka, csak így van és kész.

Nőgyógyász csak a fizikai résszel foglalkozik, nincs problémám. Szexológus pedig manapság szinte bárki lehet egy érettségivel. Valódi jó szakembert nem találtam, aki értene is ahhoz, amihez kéne. :(

Hasonló problémákkal küszködő nők megoldásaira lennék kíváncsi! Miként élték meg? Sikerült kilábalni ebből? Javult a helyzetük vagy sem? Van valami konkrét trükkjük?


69bi!

Kettesre sem vágyom, többesre még annyira sem. :(

2020. ápr. 25. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. Eleinte csak fejfájást színleltem de ha jobban közelített hozzám a férjem arculcsaptam vagy átköltöztem a másik szobába.
aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jé...valaki felhozta a kérdést 4 év után.


1-es vagyok.

1 éve már szétmentünk, állandó féltékenysége miatt (alaptalanul) de nem bántam meg semmit, utolsó 1-2 hónap ami nem szép emlék

aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!