Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex mentes házasság meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex mentes házasság meddig működik?

Figyelt kérdés
12éve vagyunk együtt a férjemmel. Én 38 ő pedig 39 éves. Kb fél éve elkezdtünk eltávolodni egymástól... minimális szex. Kettő hetente 1x van. Ezt leszámítva minden nagyon jó. Beszéltünk már erről de én fel szeretném dobni valamivel. Tudtok ötletet adni?
2020. márc. 19. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

A szexet leszámítva minden nagyon jó? Sztem egy kapcsolatban nagyon is fontos a szex, ha az nem működik akk lehet bármi jó az nem ugyan olyan mintha MINDEN jó lenne.

Te ismered a férjed, h ő mit szeret. Ezt csak te tudod. Kérdzed meg tőle, h esetleg van-e vmi kívánsága.

L

2020. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen beszélgetés zajlott?
2020. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy meddig működhet így? Az attól függ... van aki élete végéig húzza egy kapcsolat agóniáját, megszokásból, vagy gyereke hivatkozással, vagyontárgyak stb. miatt, vagy mert nem mer lépni. Élnek együtt mint két lakótárs, mint két idegen, eltávolodva az ágytól, majd érzelmileg is egymástól.

Van aki nem akar élete végéig így élni és akár egy év után kimondják azt amit tudnak (nem működik).

S igen, vannak olyanok is akik megpróbálják helyrehozni a dolgokat, ismét fellángoltatni a tüzet, avagy ha kell akkor párterapeuta segítségét is igénybe veszik.


Nos ti melyik utat akarjátok bejárni a három lehetőség közül?

2020. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!