Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyuci pici fia tipusú palikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia tipusú palikkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet rávenni őket hogy legyenek önállóak? Lehet egyáltalán? Milyen tapasztalatotok van ezzel?

(Felnőtt férfi de érzelmileg nagyban függ az anyjától aki tudatlanul de manipulálja)


2020. máj. 10. 11:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Hanyagolni kell őket.
2020. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Inkább kerüld őket.
2020. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell velük házasodni.

Ha magától nincs igénye a változásra, akkor te semmit sem tehetsz.

2020. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Hagyni kell őket. Ha van egy gyerek, akinek a terhét a nyakadba akarod venni, válassz egyet 18 év alatt vagy szülj egyet.
2020. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet őket sehogy rávenni.

2 megoldás van: megszoksz vagy megszöksz.


Én biztosan nem nevelgetnék egy felnőtt férfit, hogy hátha majd sok-sok év múlva leszakad anyuciról. Időpocsékolás.


33N

2020. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi, 5-ös vagyok megint. Egy dolgot kihagytam: ő nem felnőtt férfi.
2020. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Ezek a palik egyértelműen úgy viselkednek, mint a jól tartott, elkényelmesedett ebek.

Alapvetően lusták, várják a kiszolgálást, de a tüzelő szuka..., na azért bármit megtesznek!


Szóval a kulcs: PINA

2020. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
8 évnyi szenvedés után annyit tudok mondani hogy kuka. Esélytelen.
2020. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Nagy ívben elkerülni! Ha valaki nekem is időben szólt volna, azt tettem volna. Nem kell kiszolgálni, sőt, nagyon is házias meg kedves meg minden, de nagyon függ az anyjától. Véleménye, tettei, ha szól ugrik, akár minket is háttérbe sorolva...Kapcsolatunk alatt ezerszer meg ezerszer megbántam már, hogy az első jeleknél nem léptem le, annak ellenére, hogy szeretem.
2020. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Legyen egy szint, ami ala nem mesz.. Pl ha egy macska onallobb mint egy pasi.. :)
2020. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!