Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul érintene, ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érintene, ha a férjed nem köszöntene fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés

Egész nap csörgött a telefonom, sokan hívtak, hogy felköszöntsenek. Kaptam tortát és ajándékot a szüleimtől, kollégáimtól. Ezeket látta, szem és fültanúja volt mindennek.

Ez volt pénteken. Azóta se köszöntött fel. Nem kell semmi tőle semmi ajándék, csak egy boldog születésnapot kicsim...

De még ezt sem érdemlem meg ezek szerint.


2020. ápr. 27. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

6


Biztos jo neked egy olyan kapcsolatban, ahol mar egy kerdest se tudsz feltenni a sajat ferjednek?

2020. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Na, olyan emberrel, akitől meg se lehet kérdezni ilyesmit nem kell együtt élni. Ha az en férjem ilyen cuki, én oda állnék ele a valoperi beadványommal, mondván mivel ő elfelejtette az én születésnapomat, adok neki én ajándékot. Nem, nem azért, mert elfelejtette, hanem azért, mert nulla a kommunikáció koztetek
2020. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Még aznap mondanám neki, hogy szülinapom van, amit tudsz, mert hallod, akkor miért nem mondasz semmit!? Ja, hogy kérdezni sem lehet, mert félsz a reakciótól és a végén még te leszel a rossz. Olyan mint egy jól induló bántalmazó kapcsolat. Vagy egyszerűen szarik rád! Ez nem az az eset, amikor a férj véletlenül elfelejti. Olyan előfordul a férfiaknál minden rossz szándék nélkül, de akkor később pótolja. Itt látványosan semmibe vette a nagy napot. Ez a kapcsolat már nem működik, inkább hagyd és lépj tovább! Ha maradsz, akkor te se gondoskodj az ő szülinapjáról!
2020. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen szr házasságok anyagi okból maradnak fenn, mert a szenvedő félnek nincs annyi jövedelme, amiből máshol lakhatna. Pláne, ha gyerekek is vannak. A férfi meg látja, hogy szabad a gazda, az asszony beszorult hozzá, tehet vele, ami tetszik.
2020. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

#6: és te ezt kapcsolatnak hívod? Tudod ki az, aki nem kérdezhet? Szolga.

Álljál ki magadért, vagy ez nagyon rosszul fog végződni

2020. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%

Basszus, én még azokat az ismerőseimet is felköszöntöm, akikkel már évek óta nem beszéltem.

Ha nem lehet vele beszélni, mert bedurcizik, akkor bizony érzelmileg zsaroló házasságban élsz. Apám is dettó ilyen volt, bele sem kezdek a témába...

2020. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
Bocs drágám, elfelejtettem. Boldog szülinapot. Ne hari
2020. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sose érdekelt a szülinapom, de azért ha a még a sajàt férjem se köszöntene fel, hàt annyi biztos, hogy tőlem több tortàt és boldog szülinapot nem kapna. Szerencsére nàlunk nincs ilyen gond. Amikor csak tudott és engedték a munkahelyén, még szabadnapot is kivett aznapra. Ha nem sikerült, akkor is felköszöntött, hozta a kedvenceimet ilyenkorra ( süti, fagyi vagy torta, kínai kaja, energiaital).
2020. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez rohadt szomoru. Sutnek egy tortat es kiraknam vacsora utan egy gyertyaval, aztan mielott elfujnam a gyertyat hangosan azt mondanam elotte h azt kivanom a ferjem ertekeljen engem es emlekezzen a szuletesnapjaimra a jovoben. Majd megetetnem vele.

Ha ekkor nem mondja h ne haragudj kicsim elfelejtettem, vagy bmi bocsanatkerest, komolyan elgondolkodnek a hazassagunk ertelmen.En biztos dulore vinnem a dolgot h megis mi tortent es ez szerintem ez egy relative vitamentes modja, amitol azert remelhetoleg szarul erzi magat.

2020. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az utódom vagy? Akkor sajnálom Kati, hogy neked is bemutatkozott.

Ha nem.

Ha még hiszel a házasságotokban.

Akkor igenis kommunikálj.

Ha a férjed megpróbálja kiforgatni a szavaidat, jelezd, hogy nem oké.

(Félig javaslom csak, hogy forgasd vissza cseppet: "bűntudatot akarsz kelteni bennem?!" Válasz: "miért, nincs bűntudatod alapvetően miatta?")

2020. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!