Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul érintene, ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érintene, ha a férjed nem köszöntene fel a szülinapodon?

Figyelt kérdés

Egész nap csörgött a telefonom, sokan hívtak, hogy felköszöntsenek. Kaptam tortát és ajándékot a szüleimtől, kollégáimtól. Ezeket látta, szem és fültanúja volt mindennek.

Ez volt pénteken. Azóta se köszöntött fel. Nem kell semmi tőle semmi ajándék, csak egy boldog születésnapot kicsim...

De még ezt sem érdemlem meg ezek szerint.


2020. ápr. 27. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Így igen. Mondjuk én már másnap említettem volna neki, higy drágám, tegnap születésnapom volt.
2020. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy haragszik,vagy nem szeret, esetleg szarul érzi magát, hogy elfelejtette. Kérdezz rá!
2020. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Viszonozd a kedvességét. Máskülönben azt hiszi, minden rendben a kapcsolattal, neki nincsenek kötelességei. Mondjuk többé ne készíts neki reggelit, vacsorát, hanem ha azt mondja, éhes, mondd, hogy a hűtőben van étel, nem vagy ingyen szakácsnő.
2020. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy valami meglepetéssel készül, ami valamiért csúszik.


amúgy az alapkérdésre nem a válaszom, jómagammal is előfordult, hogy elfeledkeztem a társam szülinapjáról, úgy a 6-7. közös évben. De ettől még szerettem, csak egyszerűen nem figyeltem a naptárat, nem is tudtam, hogy hanyadika van. Nem ügy.


De igy egy picit furább a helyzet, mivel ha el is felejtette a férjed, eszébe kellett jutnia a köszöntések miatt.


Miért nem kérdezel rá, mi a baja? Nem az lenne a legtisztább?

2020. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Én megszoktam.
2020. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok rákérdezni, mert erre azt fogja mondani, hogy ne idefesítsen, és h miért csinálom neki a lelkifurdalást.

Ismerem milyen, támadással válaszol mindenre.

2020. ápr. 27. 12:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy kell elkepzelni? Ultok a nappaliban, teged mar a szuleidtol kezdve a kollegakon at a szomszeddal bezarolag mindenki felkoszontott, megettetek a tortat, o meg teljesen ignoralta ezeket az informaciokat, vagy mi? Vagy teljesen es tokeletesen lexar (de meg igy is nehez elkepzelni, hogy egy boldog szulinapot ne vessen oda, mert ha latja a koszonteseket nyilvan feltunik neki) vagy tenyleg valami meglepivel keszul, de en azert ennyi nap elteltevel mar szolnek a helyeben, hogy dragam nem felejtettelek el, csak van egy kis csuszas. En mar nem birnam a helyedben es rakerdeznel, hogy haho, tudtad, hogy most volt a szulinapom? Mert mar anyad is felkoszontott, csak te nem...
2020. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Másnap kirúgtam volna
2020. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindig ilyen volt, akkor nem érdekelne. A férfiak szóból értenek, mondd mwg neki, hogy mikor van, és minek örülnel; de konkrétan, ne célozgass!
2020. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó kommentedből látszik, hogy általában gond lehet a házasságotokkal. Azt kéne rendbe tenni, nem látszatkedveskedéseket hiányolni.
2020. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!