Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házisárkányokat hogy bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házisárkányokat hogy bírják a férjük?

Figyelt kérdés
Sok kollégámnak van ilyen felesége, van amelyik a munkahelyre is odaszökött jönni ordibálni és ahogy észrevettem mindenféle ok nélkül. Én tuti megőrülnék. De ők mégis együtt vannak 10-20-30 éve.
2020. ápr. 26. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Odaszökött.... szakadok. 😂
2020. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
odaszokott*
2020. ápr. 26. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Sokan választják az ilyen nőket, mert nélkülük unatkoznának.
2020. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Így van, azok nem "unalmasak".

Meg biztos jól néznek ki (vagy jól néztek ki annak idején) és tökéletes házicselédként, valamint (kis)gyermekgondozó-nevelőként funkcionálnak. Esetleg még tesznek is valamennyit a közös kasszába.

Valamit valamiért. A semmiért nyilván nem tűrnének.

2020. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Hehe, pont tegnap beszélgettünk errpl a férjemmel a szüleim kapcsán, mert pont ilyenek. Papucs férj, sárkány feleség.

Na, hát ezek a férjek ezt igénylik. Jobban mondva szeretik kihúzni magukat a teendők, kötelességek alól, rálőcsölni az asszonyra, ezért balf*asznak tettetik magukat mindenhez, eljátsszák, hogy őket irányítani kell, mert maguktól gyökerek, és átadják a gyeplőt a feleségnek. Persze az asszony így veszekszik, parancsol nekik, mindenbe belepofázik, de ők valamiért úgy érzik, hogy ez az áldozat megéri azért, hogy cserébe sok minden alól ki tudják vonni magukat. Vagy a B opció, hogy tényleg bal*aszok.

Persze az asszonyt se kell félteni, mert ő látszólag mérgelődik az életképtelen férje miatt, de valójában baromira élvezi, hogy ő ilyen fontos, minden az ő kezében van, ő irányít, ő a főnök. Tökéletes zsák a foltját párosítások.

2020. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Mert az a kedvenc állata. :D

Viccet félretéve, szerintem anno normális volt a nő.

2020. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
78%
Gyerekkorukban mégféltek a sárkánytól,mosthogy felnőttek vele élnek.🙂
2020. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Valamiért a férfiak szeretik az "olaszos" temperamentumú nőket. /Ezt nőként írom./ Talán mert velük nem unalmas. Mindig van valami balhé, amit az asszony gerjeszt a semmi miatt. Ilyenkor tisztázni kell a történteket. Édes a kibékülés. A másik észrevételem a magas elvárású nők. Akikre sokat kell költeni, akik elszámoltatják, kontroll alatt tartják. számon kérik a férfit. Őket is valahogy jobban szeretik a férfiak, mint a csendes, szolid ,nem követelődző nőket. Ennek értem a pszichológiaim okát: Mondjuk van két drága, egyforma értékű pl. laptopod.Egyik munkára, másik magán használatra.

Az egyikért szinte semmit nem tettél, kiárusításon tök olcsón hozzájutottál. A másikért viszont keményen megdolgoztál úgy gyűjtötted össze rá a pénzt. Melyik az értékesebb számodra? A házisárkányok sok energiát, odaadást, figyelmet követelnek ettől olyan értékesek.

2020. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Okos vagy, előző. Igazad van.
2020. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
83%
Hát nekem nem kellene, inkább egyedül élném le az életem, mint egy sárkánnyal, de ez én vagyok.
2020. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!