Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a feleségek, akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek, akik itt vinnyognak a férjük minden egyes megmozdulására, ezek kamukérdések?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen házasságok, hogy a feleség otthon, vagy az irodában gubbaszt, és a férjén rágódik egész nap, hogy mekkora bunkó.

Van még egy kérdésem hozzájuk: minek mentek hozzá? Már ha valóban van férjük.



2015. ápr. 15. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
De igen, az én feleségem is hisztizik a semmin.
2015. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Most azokra a kérdésekre gondolsz, ahol arról van szó, hogy a kedves férjek szarnak a fejükre, semmit nem segítenek, de üvöltöznek ha valami nincs megcsinálva?

Egy részük biztos kamu, de sajnos sok ilyen úriember van, aki azt hiszi csak mert kukac van a gatyájában ő már valami felsőbbrendű lény.

2015. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
az ilyen hölgyek az elképzelt lovaghoz mentek feleségül, aztán szembesültek a valósággal, hogy nincsenek tenyéren hordozva...
2015. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hú, el is felejtettem hogy a férjem tegnap elég rendesen becsípett. Gyorsan ki is írom, hogy elválok. :)

Ennyire azért nem ingerszegény a környezetem.

Szerintem főleg azok az emberek járnak ide panaszkodni, akiknek a való életben nincs kivel megtárgyalni a dolgokat.

Kétféle lehet osztani a kérdezőket: akik egy adott problémára megoldást keresnek és akik csak "jogosan haragszom" meg "milyen már hogy a férjem/feleségem/húgom/bátyám/tengerimalacom" kérdésnek álcázott panaszátadatot kiírják. Szerintem ez utóbbiban több a kamu.

2015. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az egyik ismerősöm, újdonsült férj, hát már jegybenjárás alatt is mondott érdekes dolgokat, de mostanában egyre durvábban viselkedik. Úgy ócsárolja a lányt, hogy társaságban ott ülnek egymás mellett, s konkrét véleménye az, hogy a nőnek az a dolga, hogy gyereket szüljön és kiszolgálja a férfit. Vannak ilyen bunkók valóban, szerintem 1-2 év, és ez a lány is elkezd ide rkálni, hogy másnak is ilyen-e a kedvese, vagy csak övé? Mert egy idő után leesik az a bizonyos rózsaszín szemüveg.
2015. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Azok a férjek is álkérdéseket írnak ide, akik azért vinnyognak, mert a szakmai munkájukat, a gyereknevelést és a házimunkát szimultánban végző, szó szerint "tízkezű" feleségeik időnként már hulla fáradtak a rinyájuktól, hogy "jaj, milyen alávaló módon elhanyagolják őket, szerencsétlen férjeket - még egy sört se tesznek eléjük az asztalra, mikor megérkeznek végre a szeretőjükkel töltött - jogos! - pásztorórából"?!
2015. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát régen rengeteg kamu volt, de azokat jól meg lehetett különböztetni mert egészen fantasztikus sztorik voltak, emberrablás, talált milliók, borzalmasan izgalmas relytélyek... aztán volt itt egy nagyobb tisztogatás, eltűntek a toplistáról azok, akiknek csak kérdésekből volt többszáz pontjuk. Azóta viszont valóban megszaporodtak a csip-csup gondos kèrdések. Most épp nagyon menő a házimunkás és a háziállatos problémázás, de hogy ebből mennyi az igazi az már sosem fog kiderülni, mert hiába egy unatkozó siheder írja ki, akár igazi is lehet.
2015. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
És te hol gubbasztasz, hogy van időd ezeknek a kérdéseknek a valóságát megcáfolnod?
2015. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt miből szűrted le? Megint egy nesze semmi....kérdés.
2015. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem azért megy a "hiszti" mert már nem az van mint anno amikor megismerkedtek és ide-oda mehettek meg vannak keseredve hiszen munka,család plusz házimunka a nap végére meg kipurcanva fekszenek le és szerintem ha nincs nagyon sok barátja az embernek valahol mégis ki akarják beszélni magukból a gondokat és ha ezt hisztinek találod akkor szerintem gondold egy kicsit át a dolgokat mert nehéz ha nem beszélheted meg senkivel az érzéseidet.Sajnos innen kezdődik a depresszió is :(

2015. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!