Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségeket is hanyagolják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségeket is hanyagolják?

Figyelt kérdés

A kérdést már egy ideje ki akartam írni. Azt látom hogy a férjek panaszkodnak általában arra, hogy el vannak hanyagolva, vagy egyáltalán nincs szex a házasságukban. A feleségek is vannak ilyen helyzetben, vagy ez annyira nem jellemző, vagy a szex mint fegyver az ő kezükben van?


Mit csinálnak abban a helyzetben, ha nem tudnak vagy akarnak elválni, de szex sincs? Arról már regék szólnak, hogy a férfiak félrelépnek, na de nők mit csinálnak? Itt csak azt lehet olvasni, hogy minden rossz forrása a férfi, és a nők az érzelmek menték élnek, egyenesek, gerincesek. Tehát akkor szenvednek, vagy megfelelő a helyzet?



2020. ápr. 21. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

"A szeretetet hogyan lehet összhangba hozni azzal, hogy csak azért van szex, mert te erőlteted? " Kérdező, ha ezzel rám utaltál, akkor leírva ridegnek hat az itthoni helyzet, meg kieröltetettnek. Valóságban meg elég csak ráutaló magatartást tennem, és már is fogadja a közeledést. A szex pedig ugyan olyan jó mint volt, nem csak ilyen hamár annyira akarja stílusban megy. Meg csak azért, mert most ilyen munkahelye van, amiben jobban kifárad, csak ezért nem fogom elhagyni. Hisz már ezerszer átgondoltam, és valóban azóta változott meg a szexuális életünk mióta itt dolgozik.

2020. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég sokan panaszkodtunk már itt, hogy nőként mi sem kapunk elég szexet. Többen vannak így, mint gondolnád. Mit tehetünk? Megoldjuk magunknak. A viccek arról szólnak, hogy a "nőknek fáj a feje". Azt már senki sem vállalja fel, hogy férfiként nem elég fickós az illető, a feleségeiket meg már unják. Hallottál már erről beszélni valakit? Ugye hogy nem.

Társaságban mindig adják a nagy kant, akik otthon ellátják az asszonyt is. Attól még ez nem így van.

2020. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!