Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségeket is hanyagolják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségeket is hanyagolják?

Figyelt kérdés

A kérdést már egy ideje ki akartam írni. Azt látom hogy a férjek panaszkodnak általában arra, hogy el vannak hanyagolva, vagy egyáltalán nincs szex a házasságukban. A feleségek is vannak ilyen helyzetben, vagy ez annyira nem jellemző, vagy a szex mint fegyver az ő kezükben van?


Mit csinálnak abban a helyzetben, ha nem tudnak vagy akarnak elválni, de szex sincs? Arról már regék szólnak, hogy a férfiak félrelépnek, na de nők mit csinálnak? Itt csak azt lehet olvasni, hogy minden rossz forrása a férfi, és a nők az érzelmek menték élnek, egyenesek, gerincesek. Tehát akkor szenvednek, vagy megfelelő a helyzet?



2020. ápr. 21. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez a hanyagolás inkább akkor jelenik meg, mikor jön a baba és az asszony totálisan bele van buzulva a gyerekébe olyan szinten, hogy egy estére nem lehet nélküle hagyni.


Nálunk amúgy nincs ilyen probléma, de mi kapcsolatban akartunk lenni és nem valakit akartunk dugásra meg osztozni a rezsin, aztán minden megy tovább, mintha szinglik lennénk, szóval nem okoz gondot egymással törődni. Irtózva futok azoktól az emberektől, akik a fene nagy me-timeal meg személyes térrel meg magánélettel jönnek a kapcsolatban. Erre nem tudok építkezni.

2020. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a férjem hanyagolt el totálisan. El is váltam tőle a végén, a megcsalás nálam nem opció.
2020. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Keveset volt itthon a munka és hobbi miatt (ami neki egy és ugyanaz), így ritkultak nemcsak a családi programok, de a szexuális együttlétek is, ráadásul egyre kevesebbszer tudott normálisan teljesíteni. Egy darabig türelmes voltam és kértem, hogy keressen fel egy orvost is, aki kivizsgálja, de nem történt semmi. Nyilván nem ez volt az egyetlen ok, de elhagytam és nem csaltam meg.
2020. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgozik, így jóval kevesebb a szex. Nagyon kevés. Ha kezdeményezek, akkor legtöbbször nem mond nemet, de egy idő után már nekem sincs kedvem, hogy mindig én bújjak, tőle meg alig érzek közeledést. Megcsalás eszembe sem jutott, mert a szeretet nagyobb és fontosabb mint hogy meglegyen a kellő mennyiségű szex. Tehát marad a ritka együttlét.
2020. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én többektől hallottam már, hogy inkább örülnek, ha a férjük "hanyagolja" őket, mert már kicsit sem törődnek vele, hogy a feleségüknek is jó legyen. Van aki elválik, mert megteheti (nincs gyerek/hitel/nem függ anyagilag), van aki szeretőt keres, van aki magában szenved és idegronccsá válik. Az emberek millió félék, engedjétek már ezt a nők-férfiak skatulyázgatást.
2020. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én nem általánosságban kérdeztem, hanem személyes véleményeket, tapasztalatokat kértem.

A szeretetet hogyan lehet összhangba hozni azzal, hogy csak azért van szex, mert te erőlteted? Én is sok helyről hallottam már, hogy az egyik fél csak erőlteti a dolgot, de ő is tudja hogy a másiknak ez csak kényszer. Ilyenkor a másik fél nem érzi azt, hogy lépnie kellene így vagy úgy? A szeretet nem csak a meglévő anyagi vagy kapcsolati biztonságot jelenti? Oké, én elfogadom hogy ez sokszor sokkal fontosabb mint a jó és mennyiségi szex. Viszont nem merül fel néha az, hogy az élet elmegy mellettetek, és valójában csak egy erőltetett maszatolás maradt mint szex, amit valójában egyik fél sem élvez?

2020. ápr. 21. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Jó, a nők kb utolsó helyre rakják a szexet párválasztáskor.

Sokkal fontosabb, hogy mennyire megbízható, családcentrikus, van e kiépített egzisztencia stb.

Aztán persze el lehet lenni így egy darabig, de idővel jön a gond.

A nő már egyáltalán nem akar szexelni, mert eddig se élvezte, de muszáj volt, viszont most már van gyerek, szal már nem kötelező.

Sőt, épp itt az ideje a szeretőnek.

2020. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A ferjemmel mindig jo volt a szex. Egy ido utan viszont heti egyre csokkentette, arra hivatkozva, hogy hetkozben a munkaja igen kifarasztja. Amikor hianyzott, maszturbaltam. Aztan mas okok miatt elegge eltavolodtunk egymastol. Lett egy szerelembol jovo szeretoi kapcsolatom. Majdnem elvaltam. Tudott rola. Ennek mar vege. Most ujra kozel kerultunk egymashoz.
2020. ápr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a nő, és a gyerek születése után változott meg férjem. Én keltem a babához, én voltam vele napközben, és ő fáradt el😁

Én akartam szexelni, én takarítottam, mostam, főztem, de ő fáradt bele. Próbáltam menteni, de sosem mondta el, h mi a baj. Rajottem magamtól, engem unt meg. Válok tőle, de sosem csaltam meg.

2020. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem is allandoan dolgozik, ha én kezdeményezek belemegy, de sosem kezdeményez ő, a szex se olyan, mint régen ő sincs olyan formában... Unom már így, egyáltalán nem érzem, hogy tenne, hogy rendbe jöjjön a szexualis életünk.
2020. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!