Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ezt az utat választjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezt az utat választjátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyan házasságban élő nőkhöz szól, akik szexkapcsolatot vagy szeretőt választanak. Miért nem váltok el? Tud úgy működni egy házasság, hogy otthon nincs szex, és ezt más valakivel pótoljátok? El lehet különíteni a szexet és az érzelmeket? Lehet ezt tudatosan csinálni, és betartani a határokat?


A kérdésem nem vádaskodó, a férfi oldalt már ismerem. Engem pont azért érdekelnek a nők, mert a félrelépéseknél az a sztereotípia, hogy a férfiak a szemetek. Pont ezért érdekelne a női lélek is, mert elvileg a nők csak érzelmek mentén képesek a szexualitáshoz.


Mennyire megoldás a szerető?



2020. ápr. 20. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont jókor jött a kérdésed, mert aktuális helyzetben vagyok.


Igaz, én meg csak egy 2,5 éves kapcsolatban vagyok, és össze sem vagyunk költözve, de mostanában a barátom nem igazán kíván engem, ebből sok a feszültség, nem működik a szex köztünk.


Bennem pedig van egy olyan érzés, hogy b*sszameg, akkor lefekszem mással (tudom, hogy jelenleg is akadnanak olyan férfiak, akikkel "jóban vagyok", hogy esetleg ha oda jutnánk, szex is lenne belőle).

Ugyanakkor mindig rajovok, hogy sajnos amíg a páromat szeretem, vele vagyon együtt, addig már csak a lelkiismeretem és az iránta érzett tisztelet is meggátolja azt, hogy én lefekudjek mással, akármilyen rossz is a szex.


Valószínűleg aki képes ezt meglepni egy kapcsolatban/házasságban, ott már nagy problémák vannak az érzelmekkel. Nincs szeretet, ninxs tisztelet, nincs lelkiismeret.


Legalábbis magamból kiindulva - lehet más másképp gondolja!


24L

2020. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Jól gondolod első, bár az én véleményem irreleváns, 33 éve vagyok egy férfivel. Nem csaltam meg soha, de nem miatta, magam miatt. Bár sztem ő is ott van, vagyis hogy van, velem van, kitart, jóban is, na meg rosszban is... :)

Mindenki a maga lelkiismerete szerint él. Nekem nem fér bele szerető. Akkor inkább elválok, de nem mismákolok. Lehet egyszerű lélek vagyok, ez van. :)

2020. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a főszereplő. A barátnőm története. Bár ezt nem fogjátok elhinni. Mindegy. Szóval náluk már unalomba fulladt a házasság. 43 évesen bejött az életébe egy nagy szerelem. Barátnőm válna, felrúgna mindent de a szeretője NEM. Ő ragaszkodik a családjához. Fontos barátnőmnek a fickó /szerelmes/ ezért inkább beletörődött. Marad a házasságában és mellette ott a szeretője.Ha rajtamúlna már együtt élnének.
2020. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!