Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér nőként melyik utat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőként melyik utat választanátok párkeresésnél?

Figyelt kérdés

Sanyargatnátok magatokat a fogyással, hogy minél több pasinál legyen esélyetek? De így kockáztatjátok azt, hogy összejöttök valakivel és visszahíztok. Vagy le se tudtok fogyni egyáltalán és marad az önbizalom hiány.


Vagy direkt olyan férfit próbáltok keresni, aki kimondottan a kövér nőket szereti?


2020. jan. 26. 03:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Én azt mondom, párkereséstől függetlenül foglalkozz magaddal úgy, hogy törekedsz az egészségre.

Magamon tudom, hogy a súlyfölösleg nagyon rossz dolog.

Lehet, most még fiatal vagy, így nem üt ki még jópár dolog, de később....kamatostul jön majd minden. :(

Vannak már olyan megoldások, ahol nem kell önsanyargatóan élned életed végéig.

2020. jan. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha kover no lennek, lefogynek, pasitol fuggetlenul. Te jol erzed magadat koverkent? Ha igen, akkor valaszd a masodik utat es keress olyat, akinek igy is tetszel.
2020. jan. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Előbb az agyadat tedd rendbe.

Kövérként nyáron 40 fokban jó izzadni, mint a ló? Jó érzés felgyalogolni az emeletre? Jól érzed magad a bőröndben, mikor a ruhaméreted kb. háromszor akkora, mint egy vékony nőnek? Ízületeud hogy bírják a súlyodat? Van-e már egészségügyi panaszod?


Ha egészséges hosszú életet szeretnél akkor fogyj le életmódváltással! Olyan meg nem létezik, hogy nem lehet lefogyni! Egyél kevesebbet és fogj hozzá mozogni!

2020. jan. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy összejössz valakivel soványan, aki a kövér nőket szereti.:)
2020. jan. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amelyik járható.
2020. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi önbizalmam nem volt, elkezdtem figyelni a kajára és konditerembe jàrni. Fogytam ugyan, de inkább a formám lett teljesen más, és feszesebb lettem. Nem vagyok ugyan vékony, de most már tisztelem és szeretem magam és a testem annyira, hogy kizárólag magamért csináljak mindent, és azt mondjam: hogyha azon a pár kg-on múlik egy pasi hozzám állása, akkor arra van az ajtó.

Ezzel csak azt mondom, hogy van középút, ha nem érzed jól magad így, akkor tegyél valamit, de azért ne rendeld alá magad a férfiak ízlésének. Olyan elrugaszkodott módon kövérez le mindenkit egy jelentős részük, hogy azoknak az elvárásoknak sosem fogsz tudni megfelelni, és nem is kell, hogy egy felszínes barom mellett köss ki.

2020. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van akinek vekonyan sincs semmi önbizalma, és van aki 90kgsan is energia bomba és megnézik a pasik.

Legyél igényes kedves baratsagos és ne erre élezd ki a dolgot hogy duci vagy...

2020. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mind kettő, de egy biztos ha bárit feladsz csak a kört szűkíted.
2020. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Párkapcsolatban élek, csak elgondolkodtam, ha egyszer úgy alakulna, hogy magányos lennék, akkor szerintem a kövér imádó pasit választanám, így nem kéne megszívatnom magam.
2020. jan. 26. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

"így nem kéne megszívatnom magam."


Na, te se fogsz sokáig élni!

2020. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!