Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti éreztetek már ilyet férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet férjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban többet voltunk együtt férjemmel mert nem mindig kellett dolgoznia. A vírus miatt. Második házasság, közös gyerek nincs. Nekem nem volt jó ez az időszak, igénylem az egyedül létet a kapcsolatunkban. Az örök alkalmazkodás, reggelik, ebédek, a tévében sem nézhetek semmi olyat amit egyedül szoktam. Minden pillanatomat tudja, látja, folyton szem előtt vagyok. Meg az is baj hogy azt érzem szexuális téren elhidegültem tőle, ha rajtam múlna max. ritkán lennénk együtt. A férjem persze mindig szeretné. Valami azt súgja ez nem csupán a vírus miatt van, talán nem a megfelelő, nem a hozzám való férfival élek együtt. Ti mit gondoltok erről?
2020. ápr. 14. 17:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem "csak" barátom volt pár hónapig, de ugyanezt éreztem, amit te. Nem laktunk együtt, de amikor 1-2 napot együtt töltöttünk, már vártam, hogy mehessek haza, idegesített, hogy mindenben alkalmazkodnom kell hozzá, nem tehetem meg azt, nem nézhetem azt, amit és amikor szeretném. Végül szakítottunk. Viszont előtte lévő barátommal nem volt ilyen gond, pedig vele 7 évig voltam együtt. Szóval tapasztalatom szerint, ha a megfelelő emberrel vagy, nem szabadna ilyet érezned.
2020. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es akkor régi párod mindenben alkalmazkodóbb volt? Még megkérdezhetem végül miért szakítottatok?
2020. ápr. 14. 20:15
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Egy 2,5 szobás panelban szerintem bárki mellett ezt érezném.

Mi nagy családi házban élünk, kerttel. Nagyon nem jó a házasságunk, szinte semmi közös nincs bennünk a gyerekünkön kívül és mégis tök jól el vagyunk, most is, hogy home office-ban össze vagyunk zárva. Nincs semmi feszültség, teljesen el tudunk vonulni felváltva, nem is alszunk egy szobában (de egy emeleten se).

Hol én vagyok a gyerekkel, hol ő.

Közös program max. az ebéd, időnként a vacsora.

Csak hogy érzékeltessem, mennyit számít a lakás mérete.

Nagyon nagy szükségem van énidőre, és nem tudom elképzelni, hogy bárki mellett ne lenne.

Az, hogy a TV-ben mást szerettek, ezek nem ritka problémák egy párkapcsolatban. Már ott kezdődik a különbség, hogy te nő vagy, ő meg férfi. Nem lenne egészséges, ha teljesen ugyanazok a dolgok érdekelnének.

Ha ennél nagyobb gond nincs köztetek, akkor szerintem csak az összezártság miatt érzed ezt.

2020. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő, nem a hozzád való férfival élsz együtt.
2020. ápr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Miért kell mindenképpen idomulni a másik szokásaihoz? Én is szeretek magamban lenni néha, tévé előtt enni, evés közben olvasni. Tudom, hogy ezek rossz szokások, de így szeretem, jogom van így élni. Van egy férjem, akivel együtt élek lassan 9 éve, és akkor is simán eszek a tévé előtt, ha otthon van. Nem ülök le vele reggelizni, ha nem vagyok éhes, nagyfiú már, kipakol magának a hűtőből, és eszik. Ha épp arra van igényem, hogy zombuljak a tévé előtt, vagy telefont basztrigáljak, mert fáradt vagyok, és másra nem fussa épp, akkor ő ezt megérti, és nem nyúz, hanem elfoglalja magát ő is mással. Más kérdés, hogy nálunk van 2 gyerek is, úgyhogy ezek ritka pillanatok.

De a lényeg, hogy nem rendelem alá mindig, minden szokásomat az övéinek, ahogy ő se az enyémeknek. Ettől én is hülyét kapnék. Persze megvannak a közös dolgaink nyilván, de mindkettőnknek van tere a kapcsolaton belül is. Szerinten itt kéne keresni nálatok a problémát.

2020. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 2 éve vagyunk együtt és nyáron költöztünk össze, lehet, hogy emiatt a válaszom nem releváns. 30 nm-es albérletben lakunk, vagy egy nappali galériával (ezen van az ágy), egy konyha/étkező és egy fürdőszoba. Januárig övé volt a nappali, enyém a konyha, azóta váltottunk. Ő a konyhában ül a gépe előtt, én meg a nappaliban. Szerencsére nem igazodunk teljesen egymáshoz, én korán kelek reggel, van néhány "szabad" órám ilyenkor. Ő későn fekszik, neki akkor van sok szabadideje. Tévénk nincs, mindenki azt néz a laptopján amit szeretne, kivéve, ha közösen filmezünk. Beosztottuk, ki mikor főz, azért van, hogy csinálunk olyat is, amit a másik nem szeret, és neki is valami egyszerű dolgot. Szerintem egész jól viseljük, mert mindkettőnknek igénye van én időre, és ez napközben is teljesül, mert külön szobában vagyunk. A szex pedig még gyakoribb is lett, mert több energiánk van rá, és több lehetőség elcsábítani a másikat.


Szerintem ülj le vele megbeszélni, hogy mi stresszel téged, mi az, amitől jobban éreznéd magad, és persze, hogy ő mit gondol a helyzetről.

2020. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kimaradt, hogy mindketten itthonról dolgozunk, nem járunk be a munkahelyünkre egyáltalán.
2020. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, én nem értem, miért lenne muszáj ugyanakkor reggelizni vagy ebédelni mindig, minden nap. Ha korábban vagy később akarsz reggelizni, miért ne tehetnéd? Mi is ketten vagyunk a párommal egy kétszobás lakásban, négy hete itthonról dolgozunk mindketten, de eszembe se jutna, hogy akkor és úgy étkezzek, ahogy és amikor ő. Az neki se lenne jó, hogy bosszankodva meg pofákat vágva alkalmazkodok hozzá. Nem lehet, hogy ez csak egy vélt elvárás? Azt hiszed, hogy muszáj, hogy nem ehetsz a tévé előtt? Már miért ne ehetnél a tévé előtt? Kb egy héten egyszer szoktunk csapni egy jó kis együtt ebédelést, megterítve meg minden, amúgy meg mindenki megoldja magának, ha meg egyszerre vagyunk éhesek, szuper. Ha főzök, akkor se muszáj ugyanakkor ennünk belőle. Lehetne ez egyszerű, laza, boldogságos is, de te valamiért azon görcsölsz, hogy ha ő ott van, akkor te nem lehetsz önmagad, nem csinálhatod azt, amit akarsz. Ha ez tényleg így van, ha ezek az ő valós elvárásai, hogy nem ehetsz a tévé előtt és nem ehetsz akkor, amikor akarsz, akkor nem megfelelő emberrel élsz együtt. De ha valójában neki nincsenek ilyen elvárásai és ezeket a dolgokat csak te kényszeríted magadra, akkor saját magaddal van dolgod, ez önsorsrontás.
2020. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi munka nélkül maradtunk a jàtvàny miatt, és még nem talàltunk màst. Így 0-24ben itthon vagyunk, nem érzek így, és a férjem sem. Ha nem kellene az anyagiak miatt aggódni, jobban tudnànk élvezni az együtt töltött időt. Sajnos elég stresszt okoz a munkakeresés, még semmi visszajelzést nem kaptunk hetek óta, nem làtni a korlàtozàsok végét, és kevés a megtakarítàsunk.
2020. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!