Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti éreztetek már ilyet férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet férjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban többet voltunk együtt férjemmel mert nem mindig kellett dolgoznia. A vírus miatt. Második házasság, közös gyerek nincs. Nekem nem volt jó ez az időszak, igénylem az egyedül létet a kapcsolatunkban. Az örök alkalmazkodás, reggelik, ebédek, a tévében sem nézhetek semmi olyat amit egyedül szoktam. Minden pillanatomat tudja, látja, folyton szem előtt vagyok. Meg az is baj hogy azt érzem szexuális téren elhidegültem tőle, ha rajtam múlna max. ritkán lennénk együtt. A férjem persze mindig szeretné. Valami azt súgja ez nem csupán a vírus miatt van, talán nem a megfelelő, nem a hozzám való férfival élek együtt. Ti mit gondoltok erről?
2020. ápr. 14. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem a megfelelő, nem a hozzád való férfival élsz együtt.
2020. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem a megfelelő, nem a hozzád való férfival élsz együtt.
2020. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha a négy fal között voltatok végig (valszeg ez volt), az ráülhet a hangulatodra, nézőpontodra. Ez még nem feltétlen azt jelenti, hogy a férjed vagy a kapcsolat maga rossz.
2020. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tényleg nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Én is igénylem az énidőt, de nekünk ez kölcsönös és tökéletesen össze tudjuk egyeztetni. El tudunk vonulni, mindenki nézheti a saját hülyeségeit vagy csinálhatja a saját hobbiját (pl. én olvasok az egyik szobábam, addig ő a nappaliban programozik), aztán máskor pedig a közös hobbijainkat és hülyeségeinket csináljuk. Minden nap van legalább 2-3 óra énidőnk és szinte semmiben sem kellett alkalmazkodnunk egymáshoz, mert ugyanúgy működünk mindketten.
2020. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan, ahogy az utolsó mondatdban írod, nem a megfelelő férfivel élsz együtt. Te nem szereted, nem kívánod őt. Ezt így kár erőltetni.
2020. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi 2,5 szobás panelben lakunk, volt hogy a férjem ismeretterjesztő filmet vagy mást nézett, én meg a másik szobában facebook-oztam például. De nem érzem azt hogy jó ha itthon van, egyedül sokszor jobb. Persze ha elmegyünk valahova akkor az más mert ugye egyedül rossz lenne. De itthon? Én később ennék de reggelizzünk mert éhes, alkalmazkodni kell az ételben is mert ugye kétfélét nincs kedvem csinálni. Meg az ebéd is együtt, holott én tévé előtt szeretek enni, kedvenc műsoromat nézve. Olyan sok beszélgetni valónk sincs. Szerintem szeretem, az elején nagyon jól megvoltunk. Talán elhidegültem tőle?
2020. ápr. 14. 17:36
 7/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen problémám. Szeretünk együtt lenni, most lett közös hobbink. És nekem is kell énidő, de ezt a párom megadja.
2020. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Mindig ezt érzem, ha itthon van, szó szerint az őrületbe kerget.
2020. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, szerintem neked alapból egyedül lenne jobb élned. (Én is ilyen vagyok amúgy.)
2020. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy miért voltunk évekkel ezelőtt olyan jól meg együtt. Talán az együtt lakás nem való nekem. Meg az alkalmazkodás, plusz a szexhez is alkalmazkodjak mert férjem többször igényelné. A legfontosabb amiben a véleményetek érdekelne hogy a vitáink miatt, vagy az alkalmazkodási képtelenségem miatt jutottunk ide. A vírus miatt nem hinném. Bár jólesne ha a munkáját elvesztő hugomat támogatná hiszen azért lenne miből. Én nem tudom. De ez nem is ide tartozik. Szerintetek lehetséges hogy más férfi mellett nem éreznék ilyesmiket? Köszönöm a segítőkész válaszokat.
2020. ápr. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!