Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a házasságod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a házasságod?

Figyelt kérdés

Jellemeznétek a házaséleteteket? Boldog? Jól megvagytok? Idilli? Nehéz?

Hogyan jellemeznétek? Mi a legjobb benne? Mi a rossz?

Ilyenekre lennék kíváncsi...


Mióta vagytok házasok?


2020. ápr. 12. 22:46
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
59%

2. éve vagyunk házasok, 7 éve együtt. Nagyon idilli. Egy hangos szó nem hagyta el még a szánkat, a lehető legtöbb időt töltjük együtt. Kb mindent együtt csinálunk és igényeljük is.

Nem tudom, sokan túlmisztifikálják a házasságot, valamiért félnek tőle, vagy olyan húha dolognak tartják.

Igazából csak a legeslegjobb barátoddal élsz együtt, csak dugtok is, és tényleg olyannal töltöd a legtöbb idődet, akivel a legjobban érzed magad.

Semmi mást nem csinálok most házasként, vagy nem csinálok, amit szingliként, vagy csak barátnő státuszba csináltam/nem csináltam volna. Rengeteget társasozunk, beszélgetünk, pletykálunk, étterembe járunk, kockulunk, filmezünk, vagy csak csöndben ülünk a szobába, és olvasunk, nyomkodjuk a telót, lógunk a neten.

Mi spec. azért házasodtunk, mert jó móka volt az egész esküvő, hiába kicsi volt. Meg valahogy bejön ez a feleségem/férjem téma :D

Ugyan olyan jó viszont a kapcsolatunk, mint azelőtt.


Érdemileg, semmi mást nem csinálsz benne, mint amit egyedül nem csinálnál, csak ezeket a pillanatokat jó megosztani, azzal, akit a férjednek hívhatsz. Én 7 év után is minden nap beleszeretek a férjembe, ha csak itthon ülünk, ő meg esetleg DoW-zik a leevett pólójában, a kicsit borostás arcával, bambul és tolja a gamet és észre se veszi, hogy figyelem, és áhítattal nézem mit csinál :D

2020. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
6 eve vagyunk egyutt, fel eve hazasok. A kapcsolatunk jo es biztos volt a hazassag elott is, szoval ugyanolyan minden. Mindkettonknek fontos az egyutt toltott ido, a spontan erintesek, ez 6 ev utan is megvan. Kisebb egyet nem erteseink persze vannak, de nem komoly, meg tudjuk beszelni. Sosem veszekszunk, hangos szo nincs koztunk. Sokszor poenkodunk, megtrefaljuk egymast. Szoval a hazassagunk szuper.
2020. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Ugyanolyan, mint papír előtt. Én nem érzek semmi változást a feleség és barátnő státusz között. Ugyanúgy süt a nap, úgyanúgy szeret a párom. Nem lett semmi jobb meg rosszabb sem.

Nekünk az esküvő jogi értelemben volt fontos, 10 éve vagyunk együtt és hiába tartozunk össze, sok helyen kérik a papírt. Úgyhogy kb. 5 hónapja vagyunk házasok.

Előtte is stabil és kiegyensúlyozott volt a kapcsolatunk, és utána is az maradt.


Szóval semmi extra. Még mindig szokom a gondolatát, hogy ő a férjem, mert sokszor még mindig a barátomként hivatkoznék rá.

2020. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mi mar 17 eve vagyunk egyutt. 30 felett voltunk mar. Nekem eppen melyponton volt az eletem. Baratom elhagyott, munkahelyem megszunt, baratnoim csaladosok lettek. O olyan maganyos farkas volt. Mindketten vagytunk mar tarsra, csaladra. Szoval 1 ev utan osszehazasodtunk. A szex mukodott, mas ne igen. Teljesen mas szemelyisegek vagyunk. 2 gyerekunk lett. A hianyossagokat a mai napig bizalmas baratnokkel potolom. Egyszer elkoltoztem anyamhoz par honapra de visszahozott. Minden hianyzott mikor ott voltam. Mostanaban mintha kozelebb kerultunk volna egymashoz. Hat ez nem egy rozsaszin tortenet mint a tobbsege.
2020. ápr. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
12 eve vagyunk házasok kettő kicsi gyerekünk van. Boldogok vagyunk. Szeretjük egymást, nem mondom hogy nincsenek olyan dolgaink amivel egymás agyára megyünk, de elfogadjuk. Nincsenek veszekedések a hangukat egyszer nem emeltük meg. Viták voltak de mindig megoldottuk. Most hogy itthon vagyunk közelebb is kerültünk egymáshoz. Több a gyengédség minden nap szeretkezünk.
2020. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki boldog! Ezt jó olvasni, de vajon meddig lesz boldogság? Vagy csak ilyen életet akartok amit írtatok. Augusztusban ti lesztek az elsők a bíróságon, ez nem gy szokott lenni, ne úgy legyen.....
2020. ápr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Hogy megnyugodjon az utolsó hozzászóló, mi nem vagyunk boldogok és csak kényszerből vagyunk együtt 4 éve és az egyik kényszerítő körülmény, hogy van egy gyerekünk. Ugyanakkor jobb, mint egyedül élni. Nem csak anyagilag könnyebb, hanem érzelmileg is, hogy közösen oldjuk meg a problémákat, a gyereknevelést, hogy nem üres a ház és egész más érzés esténként, akkor is, ha külön szobában alszunk. Néha elképzelem, hogy egyedül vagyok a házban és az elég félelmetes érzés.

Intimitás már nincsen semmi, de kultúráltan élünk együtt, mint két régi ismerős, akik közt meg van a jó viszony, de nem egymás bensőséges barátai. Igazából sosem éreztem azt, hogy lelki társak lennénk. Viszont nagyon működött a kémia. Soha nem állt mellém semmilyen helyzetben, ezért is lett vége többek között. Én már mást szeretek. Elég fura így együtt élni valakivel, de már beletörődtem.

Több, mint 10 éve együtt vagyunk, házasok kevesebb ideje.

2020. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

10 éve együtt, 6 éve házasok, immár 2 gyerek is a családunk része. Nekünk nagyon boldog, idilli a kapcsolatunk, de ebben bőségesen benne van, hogy nagyon hasonló temperamentumú emberek vagyok, hasonló ízléssel, ugyanazokkal a célokkal, ugyanolyan életszemlélettel. Így azért nem nehéz jól ellenni egymással.

Ha valamiben mégsem értünk egyet, akkor pedig ott a kommunikáció, ami nagyon jól működött köztünk mindig is. Nemcsak a férjem, a legjobb barátom is - talán ez a legjobb benne. Tényleg nem okoz nehézséget fenntartani a dolgokat, mert eleve nagyon egy irányba tartunk, egy irányba fejlődünk, ugyanúgy látunk mindent. Mindemellett megvan a vonzalom ugyanúgy, működik a szex is. Szerencsére mi szeretjük a biztonságot, a stabilitást, ami másnak unalmas, az nekünk kb a mennyország :D Így mi marha jól megvagyunk a saját kis világunkban.

2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nagyon jól le írtad amit írtál. Én is ebben a cipőben vagyok csak annyival másabb hogy nemsokára külön költözünk. Inkább egy szomorú, rideg kapcsolat mintsem egy meghitt együttlét azzal akit szeretsz? Ezt nem értem meg még akkor sem ha anyagi, biztonság vonzereje van. Ilyen kapcsolatban a gyerek (gyerekek) szívják a legjobban, ilyenkor kell elgondolkozni hogy te mit nézel hozomanynak és mit deficitbek. Idővel a gyermek fogja meg sinyleni.
2020. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 év házasság. Érzelem minimális, inkább tudatos az egész. A mai eszemmel már a kapcsolatunk elején szakítanék vele, rájöttem hogy nagyon-nagyon antiszociális családból jött. Sajnos sok rossz mintát látott, és egy tökéletesen érzelem, érintés és figyelem mentes viselkedést produkálunk. Én mindig is igényeltem ezeket, de hát ez van.
2020. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!