Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Tényleg ez a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ez a jó házasság?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok, vidéki városban élek.Magam is és a kapcsolataim is érettségi vagy szakmunkás végzettségűek. Ezt azért hangsúlyozom mert az észrevételeim erre a rétegre vonatkoznak.

Nem akarom hosszúra nyújtani. Tehát: A feleségek vagy élettársak igényei igen magasak.

- Férj fizetése több. Ezt makulátlanul, bérpapírral együtt feleségnek leadja. Nő rendelkezik vele.

- Nemi életben férfi kívánja többször a szexet, ezt feleség feltételekhez köti.

- Nő kontroll alatt tart. Férj kikkel barátkozik , kivel beszél, hova megy, mire költ. Nő ismerősei ha lehet ne legyenek.

- Kocsival való utaztatás (itt hangsúlyozom, hogy középkorú párok, vidéken. Általában a férj vezet.) Elvárás!

Női közegben hallom, látom ezeket. Nyíltan is mondják. Mintha a szex meg a családi harmónia jutalom lenne, amit a férfinek ki kell érdemelni.

Férfi oldalról meg a beletörődést látom. A jó nőt (p.ncit) megtartani úgy lehet ha bármit megtesz a férfi amit a nő akar. Különben borul a családi béke, szex megvonás lesz. Ilyesmik.

Kezdem magam különcnek érezni. Nálunk én vezetek. Mert szeretek és tudok. Férjemnek kényszer volt. A kassza, a közös költségeket összedobjuk. A többi marad annál aki megkereste. A szex mindig kölcsönös volt, nagyjából egyformák az igényeink. Olyan is van, hogy én kezdeményezek. Nem tartom kontroll alatt. Ő sem. Nyugodtan beszélhet nőkkel. Már kaptam kritikát, hogy nőként nem tartom magam sokra, ha nem várok el dolgokat.

Ez nekem olyan furcsa. Középkorú férfiak, család apák! Ez most tényleg így van? Ha igen miért? Tényleg ilyen árat kell fizetni az otthon szexért, kényelemért, hogy nyugtotok legyen. Megéri ez nektek?


2020. ápr. 9. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
A színfalak mögött bujkálnak a szeretők.
2020. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
te tévedsz,minden ilyen pasi szeretőt tart.még hogy szexmegvonás.magával basz.k ki az idióta nő,mert szétcsalják,ennyi.f
2020. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
12-es, ezek a legnagyobb balekok. Teljes fizetését leadja az asszonynak, semmit nem kap otthon, meg még a szeretőnél is tepernie kell. Ahelyett, hogy elválna és lenne élete.
2020. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

#13


Nincs ilyen gondom, mert sem feleségem, sem szeretőm sincs. Nekem mindegy, hogy ki hogyan szúrja el az életét. Éljenek csak így, ha ez jó nekik.

2020. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi házasságunk sem ilyen de még sokaknak sem úgyhogy ne érezd kiváltságosnak magad
2020. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem érné meg.


Ugyanakkor én nem is ezt látom a környezetemben, mondjuk nem is a szakmunkás rétegben vannak ismeroseim.

2020. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
A kérdést nem NŐ tette fel, hanem FÉRFI. Innentől kezdve tárgytalan.
2020. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. 17-es válaszoló.
2020. ápr. 12. 16:21
 19/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Nem, k-vára nem jó a házasságnak ez a formája. Sem oda sem vissza nem elfogadható. Nekem már a fizetésleadásnál felszaladna a szemöldököm. Ha még ezen át is lépnék valahogy, a szex feltételekhez való kötésén már nem. Értitek: Nem az a baj, hogy valakinek adott pillanatban NINCSEN KEDVE hozzá, hanem az, hogy fegyverként használunk valami nagyon fontosat a másik ellen, ami ideális esetben mindkét félnek jó. Plusz. Ha nem kezeli a két fél egyenrangú partnerként egymást, akkor az egészet jó étvággyal megette a fene.

Nekem a felsoroltakat beközölné valaki, instant kapna akkora istenharagja szevaszp**asztot, hogy győzze elcipelni. Az a problémám ezzel, hogy lényegében rabszolgának akarna tartani, nem pedig egyenrangú félként akar közös életet felépíteni velem. És a rabszolgaságból pedig kösz, nem kérek. És szerintem nemtől függetlenül senki sem.

2020. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!