Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Tényleg ez a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ez a jó házasság?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok, vidéki városban élek.Magam is és a kapcsolataim is érettségi vagy szakmunkás végzettségűek. Ezt azért hangsúlyozom mert az észrevételeim erre a rétegre vonatkoznak.

Nem akarom hosszúra nyújtani. Tehát: A feleségek vagy élettársak igényei igen magasak.

- Férj fizetése több. Ezt makulátlanul, bérpapírral együtt feleségnek leadja. Nő rendelkezik vele.

- Nemi életben férfi kívánja többször a szexet, ezt feleség feltételekhez köti.

- Nő kontroll alatt tart. Férj kikkel barátkozik , kivel beszél, hova megy, mire költ. Nő ismerősei ha lehet ne legyenek.

- Kocsival való utaztatás (itt hangsúlyozom, hogy középkorú párok, vidéken. Általában a férj vezet.) Elvárás!

Női közegben hallom, látom ezeket. Nyíltan is mondják. Mintha a szex meg a családi harmónia jutalom lenne, amit a férfinek ki kell érdemelni.

Férfi oldalról meg a beletörődést látom. A jó nőt (p.ncit) megtartani úgy lehet ha bármit megtesz a férfi amit a nő akar. Különben borul a családi béke, szex megvonás lesz. Ilyesmik.

Kezdem magam különcnek érezni. Nálunk én vezetek. Mert szeretek és tudok. Férjemnek kényszer volt. A kassza, a közös költségeket összedobjuk. A többi marad annál aki megkereste. A szex mindig kölcsönös volt, nagyjából egyformák az igényeink. Olyan is van, hogy én kezdeményezek. Nem tartom kontroll alatt. Ő sem. Nyugodtan beszélhet nőkkel. Már kaptam kritikát, hogy nőként nem tartom magam sokra, ha nem várok el dolgokat.

Ez nekem olyan furcsa. Középkorú férfiak, család apák! Ez most tényleg így van? Ha igen miért? Tényleg ilyen árat kell fizetni az otthon szexért, kényelemért, hogy nyugtotok legyen. Megéri ez nektek?


2020. ápr. 9. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Röviden, nem , nem éri meg.


Hosszabban: ez Magyarországon divat. Külföldi vagy határon túli magyar barátnőim voltak. Szerintem egy nő sem tud vezetni, ebben biztos vagyok.


A magyar nőkkel - igen, általában - óriási baj van. És még hülyítik is egymást. Ez a szomorú. Szóval igazad van.

2020. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

köszönjük szépen hogy megosztottad velünk neked milyen harmónikus és boldog a magán és a szexuális életed

középkorú nőként most tényleg vissza igazolást vársz?

jaj igen körülötted mindenki hülye a kapcsolatához csak ti vagytok tökéletesek

mi is volt a kérdés???

2020. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Tömény baromság.
2020. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem egy nő sem tud vezetni, ebben biztos vagyok."


Tipikus proli bunkó, akinek kisebbségi komplexusa van a nők előtt.

2020. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy soha nem értettem, hogy miért kötik egyes férfiak a vezetést a férfi egóhoz. Biztos nagyon alacsony az önértékelésük és férfiasságuk, ha csak így tud megmutatkozni. Nevetséges és szánalmas az ilyen, mint mikor egy bölcsődés hisztizik.
2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Kollègáim közt is látom amit leírsz. És magam sem értem. Nekem az lenne a normális, amit leírsz. Egy zsarnok hàrpia mellett sosem maradnék és a fizetésem sem adnám le. Ezt hívják papucsnak.
2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Annyira lerí a kérdésről, hogy pasi vagy...
2020. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Én ugyan nem ebben a körben mozgok (a párom és én is inkább értelmiséginek számítunk), de nálunk valahogy kisebbek a különbségek és a falak is a kapcsolatban női-férfi szinten.


A szexuális igényeink azonosak, egyikünknek sem központi motívum a szex a kapcsolatban, sokkal inkább ad hoc szórakozás és érzelemkifejezés. Nem konkrétan a szexre vágyunk, hanem az egész hangulatra, ami csak akkor van meg, ha a párunk is akarja és jóban vagyunk. Gyakran szexelünk "csak úgy", szórakozásból, még az a nyomás sincs meg, hogy legyen orgazmus feltétlenül.


A döntéseink többsége (főleg a nagyobbaknak) közös. Még azt is megbeszéljük, hogy ki hova megy épp, hogy a másik is úgy készüljön elfoglaltsággal attól függően, hogy csatlakozik-e vagy keres egyéni elfoglaltságot. Az anyagiakról egyértelműen közösen döntünk, ahogy minden másról is. A kajakasszát én kezelem, ez akkor alakult így, mikor az egyik hónapban csak én vásároltam be és úgy tűnt, hajalmosabb vagyok nem összevenni mindent és 100 alatt tartani a kiadásokat havonta, de igazából ezt sem én kértem.

Voltam olyan kapcsolatban, ahol én is hajlamos voltam irányítani, mert úgy éreztem, hogy ha nem tartom kézben a dolgokat, akkor meg fogom szívni a hülyeségeivel. És nem tévedtem nagyot, inkább csak nem kellett volna eleve egy ilyen embert választanom.


A fizetésünk mára egy kategória, ez nem okozott konfliktust soha. Korábban kevesebbet kerestem, kevés tapasztalatom volt, mikor megemelték a fizetésem, inkább úgy vettem észre, hogy örül, hogy több dologra lehetőségünk nyílik ezáltal együtt. Egyébként a hasonló ismerőseimre is inkább jellemző, hogy egyformán keresnek (200-300 körül)


Kocsit nem használunk, barátnőméknél inkább ő vezet, egy másik haveromnál a srác a kocsibolond, ezért inkább ő szokott játszani vele.



Az általad felvázolt kapcsolatokról azt gondolom, hogy az említett dolgok egy tőről erednek. Képzelj el egy fszagyú, ösztönvezérelt, félig gyerek férfit és egy eltartott vagy keveset kereső nőt. A nő vele van, mert nagy eséllyel le sem tudna lépni, megbeszélni valószínűleg nem tudnák a dolgokat, mert az ilyen pasasok futnak a probléma elől, mintha darázs lenne, ezért marad a manipuláció. A férfi gyakorlatilag leragadt a majom szintjén, ezért annyira fontos neki a szex (az ilyen fajták gyakran prostiznak és verik el a pénzük is mindenre, ami az élvezetet szolgálja), értelemszerűen ha létezik is valami, amivel kordában lehet őket tartani az az, amivel egy ötévest vagy egy kutyát (mert ahhoz nem elég értelmes, hogy elmondd neki, ő meg belássa). Ez pedig a jutalmazás és a büntetés legalsó szintje: a nem lesz vacsora, ha nem viselkedsz, nem lesz szex, ha nem viselkedsz és társai. És kell neki a kontroll, különben elcsábul, mert nem felnőtt férfi, hanem valami, ami ezen a szinten üzemel és ezen a szinten lehet vele beszélgetni. Ha pedig gyerek is van, akkor meg aztán főleg működik a dolog, mert a nőt mégjobban maradásra bírja, ha már volt olyan hülye, hogy egy ilyennek szüljön.



Szomorú, de teljesen megértem ezt a működést, mitöbb meg merem kockáztatni, hogy ez máshogy nem is működhetne.

2020. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha a pasinak van pénze, önálló és még szexet sem kap otthon, akkor miért nem válik el? Azért mert mégsem olyan rossz otthon, ahol az asszony kiszolgálja.
2020. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok kozepkoru, de a mi tarsasagunkban nem tudom ilyesmikrol, hogy fizetesleadas es szexmegvonas.

Ugy gondolom, ha rendezett csaladot akar az ember, valamilyen szintu rendszert muszaj belevinni, de nem kell ennyire a vegletekig menni. Excelben vagy valamilyen appban lehet vezetni a beveteleket / kiadasokat, de nem fogom elkerni a paromtol a berjegyzeket, hogy leellenorizzem, forintra pontosan stimmel-e az osszeg. Azt a ferfit meg nevetve rugnam ki, aki nem enged vezetni, de olyan van a tarsasagban, ahol a no kifejezetten nem szeret, nem akar vezetni, a parja viszont imad, szoval nincs ebbol baj. Ezt az autobzulast mondjuk sosem ertettem, anyameknak harom autojuk van, ebbol az egyik egy veteran hobbiauto, ami csak a ferjee, anyamat nem erdekli, a masik ketto mindennapi hasznalatra egyik anyame, masik a ferje, de ha netan anyam a ferfiet akarna hasznalni, mert az ove epp szervizben van vagy barmi, megy a szajhuzas xD Ettol meg megkapja az autot, de nem ertettem sosem ezt, hogy egyes ferfiak ugy feltik az autojukat, mintha minimum a gyerekuk lenne. Anyamnak soha az eletben nem volt autobalesete, szerintem meg csak meg se huzta soha az autojat, 20+ eve vezet, es nem csak ra ervenyes a szajhuzas, amikor kolcsonadjak az autot valakinek, akkor is csak anyamet, mert a Seatot, ami a ferje, na azt neeeem, azt nem vezetheti senki.

Ja, ellenkezo nemu emberekkel barmelyikunk beszelhet, baratkozhat, nyilvan tisztaban vagyunk a hatarokkal. A kerdes meg tenyleg olyan hangulatu, mintha megint valami nogyulolo srac probalna rejtve provokalni.

2020. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!