Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Becsapott a feleségem a jövőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott a feleségem a jövőt illető tervekkel?

Figyelt kérdés

Évekig terveztük hogyan fogunk élni. Direkt nem vettünk házat, csak egy olyan ingatlant amit jól ki lehet majd adni ha lelépünk. Az volt a részletes terv, hogy elköltözünk Ausztráliába. Vannak ott rokonok, az évek alatt sokat jártunk oda és alakíthattuk a közös jövőt! Minden adott volt, hol fogunk lakni, milyen munkahelyek jöhetnek szóba, stb. Ő is nyomta a dolgot, folyamatosan erről beszélt. Terveztük hogy lesz babánk is, így tudatos tervezés mellett kitaláltuk hogy óvodás korára fogunk kimenni hogy ott kezdje az ovit már. Nekem gyerekkori álmom volt a kiköltözés, mert sok nyarat töltöttem ott és nagyon megszerettem a helyet.

Most a fiunk születése után 6 hónappal már nem nagyon mondja ezeket a terveket. Már utazni se akart nyáron (még a vírus elött), azt mondta majd 2 év (!) múlva. Most már kihúztam belőle, hogy ő annyira nem is tud angolul, ő ott egyedül lenne, neki nem való ez igazából. Inkább ne költözzünk, maradjon meg ez egy álomnak. Most nagyon becsapva érzem magam, mert erre épült a kapcsolatunk éveken át. Ő is tervezett, ingatlanosokkal járta a házakat kint hogy melyiket vegyük majd meg kb. Most úgy érzem hogy porrá lett életem álma, mert ő örökre Magyarországon akar maradni, ezt ki is mondta. Én meg kipróbálnám magam külföldön. A tanulmányaimat is ehhez igazítottam.

Megértem hogy változott a véleménye a babánk miatt, de itthon nincs is semmilyen kötődése. Szülei Angliában laknak, testvére is, barátnői nincsenek. Itthon sincs segítsége! Angliába se akar menni amúgy, utálja. Most már itthon néz házakat, adjuk el a lakást és vegyünk egyet. Ezzel egy életre eldönteném a sorsomat. Kint vár minket 2 álláslehetőség amivel könnyed életünk lehetne. Itthon meg negyed pénzért gürcülönk a külföldi multiknak.

Nem tudom mihez kezdjek most?


2020. ápr. 7. 10:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Megertelek de most ez korai. Uj a helyzet, a babával, egyenlőre azzal kell megbirkózni, főleg neki. Ő van vele állandóan a nagyja rá hárul. 6 honapos babaval senki nem akarna utazni, eléggé rizikós. Ezt megérthetnéd. Ugyis ovis korára terveztetek a kitelepülést, addig megoldódhat a helyzet. Türelem. Most csak aggodik hogy a gyerekkel boldoguljon, hát még odakinnt. Azt mondjuk nem ertem miert nem telepedtetek le először es utana lett gyerek. Talan úgy ment volna.
2020. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy csak szülés utáni depressziója van.
2020. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Beetetett.
2020. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
nagy baromság volt ennek a nőnek gyereket csinálni, hagyd ott a fenébe, menj ki ausztráliába egyedül, a gyereknek meg küldd a pénzt
2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy friss családot ne dobjon mar el csak úgy. Miert nem lehet felfogni, hogy ha gyerek érkezik akarmilyen jol el lett tervezve hogy mi történjen, bizony felboritja a családot, teljesen új helyzetet teremt, amit főleg az anyanak kell megoldani. Nem tudom mire alapozzatok hogy minden megy ugyanúgy, ha meg valami gondd van mi sem egyszerűbb egy par honapos csecsemőt és egy újdonsült anyat dobjunk el. Kerdezo legyel türelmes, ha igazán szereted a családod, ha ennyire vagyott ra o is menni fog szerintem, csak most sok neki.
2020. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Rettentő sokértelme van ennek hogy valakinek lehetősége meg kedve lenne ausztráliába költözni és inkább itthon 600 euros fizetésből fog gyereket nevelni 10 évig XD

GG

2020. ápr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, tényleg nincs sok értelme, de az se megoldas hogy itthagyja őket. Ezert irtam hogy előbb kiöltözni kellett volna, aztán ha kialakult minden gyerekezni.nyilvan most mar mindegy. Valami akkor se stimmel, ha eddig akarta most meg nem. Lehet a kerdezőtől több segítségre szamított.
2020. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Döbbenet, hogy itt egyesek azt javasolják, hogy dobd el a családodat. Ha neked csak ennyit jelentett ez a nő, te nem feleséget választottál, hanem útitársat. Nem is értem, miért nem mentetek ki és miért nem kint született a baba. Hogy gondoltad, hogy itt meggyökereztek, majd mindent elszakítotok utána? Persze, ez még összejöhet, de nem most.
2020. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat gondolom csak jol jott a gyes es es ha azt akartak volna hogy a feleseg is munkaba alljon konnyebb ugy munkat keresni hogy mar ovodaba adjak a gyereket.

Es egyebkent nem is ertem mert azt irja a kerdezo hogy ovodas korara mennenek ki, most fel eves a baba, a feleség 2 evet mondott meg hat az meg boven ovodas kor kezdete lesz, úgyhogy igy nem is ertem a kerdest. Most aza baj hogy a feleseg tenyleg ovodaskorban menne ki

2020. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: szövegértés 1-es! Max 2 év múlva menne ki nyáron nyaralni! Idén nem akart! Már februárban megvoltak a jegyek és akkor lemondta. Az odaköltözést a kicsi 3 éves korára terveztük, hogy mehessen ott rögtön oviba, ne kettőbe járjon.
2020. ápr. 8. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!