Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Becsapott a feleségem a jövőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott a feleségem a jövőt illető tervekkel?

Figyelt kérdés

Évekig terveztük hogyan fogunk élni. Direkt nem vettünk házat, csak egy olyan ingatlant amit jól ki lehet majd adni ha lelépünk. Az volt a részletes terv, hogy elköltözünk Ausztráliába. Vannak ott rokonok, az évek alatt sokat jártunk oda és alakíthattuk a közös jövőt! Minden adott volt, hol fogunk lakni, milyen munkahelyek jöhetnek szóba, stb. Ő is nyomta a dolgot, folyamatosan erről beszélt. Terveztük hogy lesz babánk is, így tudatos tervezés mellett kitaláltuk hogy óvodás korára fogunk kimenni hogy ott kezdje az ovit már. Nekem gyerekkori álmom volt a kiköltözés, mert sok nyarat töltöttem ott és nagyon megszerettem a helyet.

Most a fiunk születése után 6 hónappal már nem nagyon mondja ezeket a terveket. Már utazni se akart nyáron (még a vírus elött), azt mondta majd 2 év (!) múlva. Most már kihúztam belőle, hogy ő annyira nem is tud angolul, ő ott egyedül lenne, neki nem való ez igazából. Inkább ne költözzünk, maradjon meg ez egy álomnak. Most nagyon becsapva érzem magam, mert erre épült a kapcsolatunk éveken át. Ő is tervezett, ingatlanosokkal járta a házakat kint hogy melyiket vegyük majd meg kb. Most úgy érzem hogy porrá lett életem álma, mert ő örökre Magyarországon akar maradni, ezt ki is mondta. Én meg kipróbálnám magam külföldön. A tanulmányaimat is ehhez igazítottam.

Megértem hogy változott a véleménye a babánk miatt, de itthon nincs is semmilyen kötődése. Szülei Angliában laknak, testvére is, barátnői nincsenek. Itthon sincs segítsége! Angliába se akar menni amúgy, utálja. Most már itthon néz házakat, adjuk el a lakást és vegyünk egyet. Ezzel egy életre eldönteném a sorsomat. Kint vár minket 2 álláslehetőség amivel könnyed életünk lehetne. Itthon meg negyed pénzért gürcülönk a külföldi multiknak.

Nem tudom mihez kezdjek most?


2020. ápr. 7. 10:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

"mert erre épült a kapcsolatunk éveken át"

Na ez nagy hiba és butaság volt.

2020. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Probald tovabb gyozkodni, esetleg kiszedni, mi is a konkret baja. Ervelj a gyerekkel, mennyivel jobb lenne neki ott. Elkepzelesem sincs, miert akarna barki itt maradni, ha tenyleg ott a lehetoseg mashol. Szerintem a felesegedet a felelmei tartjak csak vissza, de azokon muszaj tullepni, ha haladni akar az ember. Mar most is eleg szar ez az orszag, 20 ev mulva meg rosszabb lesz.

A tuzvesznel kiderult, hogy Ausztralia sem all a helyzet magaslatan, a politikusok ott is elhuznak inkabb kulfoldre nyaralni, mig leeg az orszag, de osszessegeben azert sokkal jobb, mint itt.

2020. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem simán betojt. Kisgyerekkel ez egy elég nagy ugrás, és ebbe, amíg nincs gyerek, bele se tud gondolni az ember.

Viszont ezen keresztül tudsz is érvelni.

Az iskolarendszer egy kalap fos. Már az oviban nyomni kell a nemzethy értékeket meg a vallásos baromságokat.

A legnagyobb álmom az, hogy elvihessem innen a lányaimat, de a volt férjem miatt ez megvalósíthatatlan.

2020. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem csapott be, csak megváltozott a véleménye. Örülj, hogy nem ott jött rá, hogy neki ez így nem jó.
2020. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

#3 Minden rendszer a saját maga értékeit löki, itt ez van, ott pedig más.

Amerikába sok iskolában például számolni a gyerekek m&m's cukorkákkal tanulnak, az van a könyvükben, ez fogyasztásra nevel, ez aztán jóval jobb.

2020. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
5 Inkabb vasaroljon tobb felesleges szart a gyerekem, minthogy arra neveljek, hogy Orban Viktor a mi kiralyunk es az asszonynak a konyhaban a helye.
2020. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem csapott be, meggondolta magát. Megértem a csalódottságodat, de azért az elég meredek, hogy számodra Ausztrália fontosabb, mint az hogy boldogok legyetek együtt. Persze mondd el neki, hogy csalódott vagy, nem így tervezetétek és próbáld meggyőzni hogy kint sokkal jobb lesz nektek. És vedd rá, hogy kezdjen el gyúrni az angolra, legyen célja. De ne most még. Egy 6 hónapos babával azért másképp gondolkodik, az ember, adj neki időt.
2020. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

#6 Nyilván te döntöd el, hogy hogy látod jónak, nem is akarok senkit sem győzködni, téged sem.

Ettől függetlenül minden környezetnek megvan maga előnye és hátránya. Nincsen máshol sem kolbászból a kerítés. 40-50.000 dolláros diákhitellel sem jó elkezdni az életet és a végtelen mértéku adósságban élni és ezt megszokni, hogy mindig valakinek kimeríthetetlen módon tartozása van.


A vélemény eléggé sarkított és csúsztatásokon alapszik, nem vagyok "követő".

De fontos megemlíteni, hogy nem, egyátalán nem kötelező a hit, sem az oviban, sem iskolában. A többire inkább nem reagálok, mert az végképp nem ide tartozik, úgy ahogy ennek sem kéne itt lennie, mert nem az a kategória.

2020. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Várjál még! Most szült egy gyereket. Ne terheld most, neki most a gyerek a legfontosabb, nem egy országváltás. Lehet azt sem tudja, hogy a gyerekkel hogyan birkozzon meg.
2020. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvan most a baba meg egy világjárvány miatt igy id eleg sok bizonytalanság van az eleteben. Kérdezd meg tole hogy mire lenne szüksége, hogy erezne magat komfortosabban a koltozessel? Lehet kell egy kis ido neki,szuksege van arra hogy tobbet segits neki, o meg mondjuk ha felszabadul egy kis ideje,elkezdhet gyurni az angolra
2020. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!