Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felso kategorias ferfiak! Jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felso kategorias ferfiak! Jo az, hogy a nok vadasznak le benneteket?

Figyelt kérdés
Regota ez a velemenyem, de a kerdesem igazabol egy kozepkoru ferfi tortenete ihlette. 20 evesen megnosult, mert veletlenul terhes lett a lany. 40 korul a hazassaga megromlott. Lett egy szeretoje. Veletlenul lebukott vele.A felesege kidobta abban a tudatban, hogy terden allva fogja magat visszakonyorogni. Nem igy lett. Aztan s szereto is veletlenul terhes lett... Jo pasik van nektek valasztadotok? Neha szoktatok ti is "vadaszni? Nem frusztralo hogy eros egyenisegu nok ratok kenyszeritik az akaratukat? Nem egtek ki tul hamar?
2020. márc. 7. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyeneknek eszük nincs. Idióta ösztönemberek az ilyenek...
2020. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok felső kategóriás pasi, de egy nagyon közeli barátom igen. Minden részletét nem tudom, hogy milyen, csak azt amit tőle tudok. Ő élvezi azt, hogy ha belép valahova, akkor azonnal végigméri tüzetesen a nők nagyja és látja rajtuk, hogy bejön nekik. Sokmindent elnéznek neki és olyan dolgokat is megtehet amiért egy átlagos vagy rosszabb pasit rég leráztak volna. Van amit hátrányként él meg. Van az a női réteg aki fél életét arra áldozza, hogy az ilyen pasikat hajtsa, cicababák általában és úgy lényegében rhibancok. Az ő lerázásuk egy kellemetlen része ennek a helyzetnek, mert nyomulnak és gátlástalanul próbálkoznak.

Más példákat is tudok, csak ők nem ilyan közeliek. Vannak akik kiégtek és sorra tönkrementek a kapcsolataik, mert mindig jött egy nő akibe egyáltalán nem kellett energiát fektetni, lefeküdtek maguktól. Valaki vagy ezt csinálja egész életében és esze ágában sincs megállapodni vagy ha megállt egy nő mellett, akkor ki is kell tartani, mert amúgy egy káosz lesz az élete. Csak ehhez a kitartáshoz elég erős jellem kell, ha folyton sorban állnak a könnyű prédák.

2020. márc. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk úgy, hogy közel vagyok a felső kategóriához. Gyakran úgy érzem magam, mint a ló a vásárban. A hölgyeket nem érdekli a stílusom, a humorom, az eszem. A fogaimat, meg a bicepszemet, vádlimat mustrálják főleg, meg ami közte van.
2020. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
3# A vádlid között van a vége? :D
2020. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok erre h akikkel valóban minőségi az ismerkedés és érdemes fogadni a közeledésüket azokhoz énis kellek.
2020. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen fajtának pont az a jó ha a nő vadassza le, de annyit is ér. Csak a szorakozasnak és mának el es ami a legfontosabb: a hírnévnek és a PÉNZNEK.

Ugy van vele ha ez a 2 megvan bármikor bárkit megkaphat. DE nagyon roncsá tud válni ha 1 nem jön össze- Tapasztalat

2020. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!