Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szóltok a férjemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a férjemhez?

Figyelt kérdés

30. voltam amikor összeházasodtunk. Ő 36. Kőműves, az értelmesebb fajtából. Nem iszik, nem dohányzik. Szereti a munkáját és igen szép munkát végez.

Mikor összekerültünk egy szinten voltunk. Én érettségi + szakma. Az eltelt 15 évben viszont úgy érzem , én felfelé mentem el, Ő lefelé. Most meg már konkrétan úgy érzem mindenben lehúz.

Pénze az neki soha sincs. Megpróbáltuk a közös kasszát. fele-fele arányban de mindig az lett a vége, hogy idő elött kivette ami benne van.Aztán megmagyarázta, hogy én nem tudom mennyi a bolt meg a csekkek. + van egy kis lakás amit kiadunk albérletbe. Egy ideje úgy élünk, hogy én kiteszek 75 ezret. + a lányunk (még nem dolgozik) költségeit közösen finanszírozzuk. Általában nekem úgy összesen 100 ezer elmegy. Az Ő bukszájával meg sosem voltam tisztában. Ő általában "elfelejtett kitenni, ha meg igen úgy vissza is markolta az enyémmel együtt.

A lakás ahol élünk , közös szerzemény. Mivel "későn" kerültünk össze volt megtakarításunk.

Hogy miért maradok mellette? Ami a legkézenfekvőbb lenne, visszaköltözni a falun egyedül élő anyámhoz. Ott új életet kezdeni, aztán tovább. Nem akarnék a nyakán maradni.Erről Ő hallani nem akar. "Asszonynak a férje mellett a helye." Az meg, hogy őt (férjemet) küldjem el. Nem biztos, hogy abban a romos házban (a lakások szépek) képzelem el az egész életem.

Mostanában jöttem rá miért is nálunk ez a nagy pénzhiány. Időben a férjem felét nem dolgozza mint mondjuk egy üzemben dolgozó 8 órás.

Ha esik az eső már nem mennek, ha fúj

a szél megint nem. Utoljára azt hittem dolgozni van ,aztán le mentem a pincébe valamiért, és hát ott tett, vett.

Igazából kellene lenni pénzének. (mostanában tőlem kunyerál). Már régóta gyanakodtam arra, hogy esetleg kevesebb időt tölt munkával mint az mi a család tudja. Egyre inkább ez az érzésem.

Amúgy a házasságunk már régóta csak "lakótársi" inkább. Most elgondolkodtam a váláson. Szerintetek?


2020. márc. 6. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit csinálj azt neked kell tudni. Meg kéne beszélned vele hogy vegye észre hogy van miről beszélnetek.
2020. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

De megmondom őszintén ha lenne gyerekem én nem mondanék ilyet neki, hanem tárt karokkal várnám haza ahol bármi van mindig van helye neki is és a gyerekének is ha van gyereke. Ne hari, hogy ezt mondom, de számomra furcsa ez a paraszti világból vett gondolkodás hogy az asszonynak az ura mellett van a helye. Nyilván ez akkor igaz hogyha igazi a kapcsolat. Én segítenék a gyerekemnek, ezért család a család, pláne ha nem tudja mi a legjobb ha marad a házastársa mellett vagy ha megy. Sokat beszélgetnék vele hogy hátha segít neki hogy rájöjjön mit is szeretne valójában.


Ahogy olvasom ellaposodott a kapcsolatotok kommunikáció hiány miatt ez a jobbik helyzet a neccesebb ha a férjed pókerezik vagy egyéb.

2020. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen szakmában dolgozó exem. 🙄 Nem véletlenül ex!

Szépen dolgozott, de közben meg lehetett műteni, olyan lassú volt... Persze jó munkához idő kell!...a szarhoz még több...!


Válj el! Csak lehúz anyagilag! Azért nincs pénze, mert az amiben dolgozik, csak időszakos munka. Ha folyamatos pénzt szeretné/l / tek, akkor elmenne dolgozni máshova, ahol van munka és nem csak a tökét vakargatná otthon vagy ahol éppen van! Egyébként sok helyen megfordulnak munka kapcsán és van idejük ismerkedni is közben vagy után. A fizetés elmondom neked, hogy nem havi százat keresnek, hanem minimum a 3 szorosát! Szóval direkt nem avatott be a pénz dolgaiba, mert így csak egy kis töredékét kellett odaadnia a közösbe. A többit eltapsolta. Az is meglehet hogy nőre drogra, vagy kaszinóra.!


Nálam mint utólag kiderült, mind a három eset volt...


Minél hamarabb szabadulj meg ettől a kolonctól!

2020. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ahogy az előző írta, 1200 ft-s órabér egy kőművesnek elég vicces. Apukám vállalkozó, 20 ezer Ft-s napidíj alatt még a legalkoholistább kőműves sem jön el dolgozni neki. És a környéken mindenhol így van. Nagyon hiányszakma most, mindenhol keresett.

Sajnálom, de 100%,hogy hazudik a fizetéséről.

2020. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom apja is kőműves, egész életében csak hébe-hóba dolgozott, a saját házuk sincs befejezve, pedig több mint 30 éve felépült.

Sosem volt otthon, mindig "dolgozni ment", de pénze neki sem volt. Exem anyukája kidolgozta a belét, hogy legyen a gyerekeknek mit enni, meg mibe járni.

Érdekesség: exem apjáék öten voltak testvérek, abból hárman lettek kőművesek, egyik a második szomszédjuk volt, tehát láttam, mekkora és milyen szép házban éltek, voltam is náluk egyszer, szépen be van rendezve, jól élnek, új autó, nyaralások stb.

A harmadik kőműves testvér Ausztriában él és ott is dolgozik, szintén jó módban.

Tehát kőművesként igenis lehet jól keresni és igenis vannak lehetőségek. Tény, hogy időszakos munka, de még így is szép megélhetést hoz.

Ja, exem apjána volt egy zabigyereke is. Csak mondom, mindig "dolgozni ment", de sosem volt pénze, szóval gondold át, Kérdező azért ezt a dolgot.

2020. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!