Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szóltok a férjemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a férjemhez?

Figyelt kérdés

30. voltam amikor összeházasodtunk. Ő 36. Kőműves, az értelmesebb fajtából. Nem iszik, nem dohányzik. Szereti a munkáját és igen szép munkát végez.

Mikor összekerültünk egy szinten voltunk. Én érettségi + szakma. Az eltelt 15 évben viszont úgy érzem , én felfelé mentem el, Ő lefelé. Most meg már konkrétan úgy érzem mindenben lehúz.

Pénze az neki soha sincs. Megpróbáltuk a közös kasszát. fele-fele arányban de mindig az lett a vége, hogy idő elött kivette ami benne van.Aztán megmagyarázta, hogy én nem tudom mennyi a bolt meg a csekkek. + van egy kis lakás amit kiadunk albérletbe. Egy ideje úgy élünk, hogy én kiteszek 75 ezret. + a lányunk (még nem dolgozik) költségeit közösen finanszírozzuk. Általában nekem úgy összesen 100 ezer elmegy. Az Ő bukszájával meg sosem voltam tisztában. Ő általában "elfelejtett kitenni, ha meg igen úgy vissza is markolta az enyémmel együtt.

A lakás ahol élünk , közös szerzemény. Mivel "későn" kerültünk össze volt megtakarításunk.

Hogy miért maradok mellette? Ami a legkézenfekvőbb lenne, visszaköltözni a falun egyedül élő anyámhoz. Ott új életet kezdeni, aztán tovább. Nem akarnék a nyakán maradni.Erről Ő hallani nem akar. "Asszonynak a férje mellett a helye." Az meg, hogy őt (férjemet) küldjem el. Nem biztos, hogy abban a romos házban (a lakások szépek) képzelem el az egész életem.

Mostanában jöttem rá miért is nálunk ez a nagy pénzhiány. Időben a férjem felét nem dolgozza mint mondjuk egy üzemben dolgozó 8 órás.

Ha esik az eső már nem mennek, ha fúj

a szél megint nem. Utoljára azt hittem dolgozni van ,aztán le mentem a pincébe valamiért, és hát ott tett, vett.

Igazából kellene lenni pénzének. (mostanában tőlem kunyerál). Már régóta gyanakodtam arra, hogy esetleg kevesebb időt tölt munkával mint az mi a család tudja. Egyre inkább ez az érzésem.

Amúgy a házasságunk már régóta csak "lakótársi" inkább. Most elgondolkodtam a váláson. Szerintetek?


2020. márc. 6. 12:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha a szex nem hiányzik nagyon akkor nem lenne jobb egyedül.
2020. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy a pensz tippszmixre
2020. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem. Inkább azt gondolom azért nincs mert meg sem keresi.

Ő soha semmit nem akar. Rajta múlna: Enne, inna, TV-t nézne és aludna.

2020. márc. 6. 13:43
 14/25 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre többször gondolom azt, hogy egy életképtelen bábu.
2020. márc. 6. 13:45
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már megbeszéltétek ezt 200x ugye? Pontosan, pontról pontra, hogy téged mi bánt, miért, és ő mit gondol erről? Ez lenne az első.

Aztán ha nem érzed, hogy azonos lenne az értékrendetek, nem látod, hogy változtatna, és te boldogtalan vagy, szerintem az lenne az első, hogy elöször azt elmondod neki, hogy te gondolkodol azon, hogy felbontsd a házasságot, hogy egyáltalán lásd, hogy ő erre mit lép!! Nem rögtön a végletekben gondolkodni. Nézd meg, esetleg így bármennyire is összekapja-e magát, illetve te ezzel meg tudsz e elégedni.

De nagyobb a gyanúm hogy te már sokkal inkább szeretnél független lenni, tisztában vagy a vágyaiddal, csak mások megerősítésére vársz...

2020. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megmutatnám neki ezt a gyk.hu kérdést. :D Ha ez sem hat, válj.
2020. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom mire lehet ennyi pénzt elkölteni, mert nálunk vidéken az alkalmazott kőművesek is napi 20 ezret visznek haza. Pesten gondolom ennél is több. Az havonta már 400 ezer. Én a helyedben utánanyomoznék,hogy mire megy el, de valószínűleg szerencsejátékra, ha nem iszik meg dohányzik.
2020. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

alkalmazottként dolgozik egy vállalkozónál. 1200,-ft/óra.

Heti rendszerben kapja. Azt mondja elmegy bolt, posta.

Havi szinten az úgy 200 vagy ha több időt vannak 220 ezer ft. Persze ez mellett az is elmegy amit én kiteszek.

Én egyébként többet keresek mint Ő. Nem tudom miért gondolják sokan, hogy egy alkalmazott kőműves olyan jól keres?

2020. márc. 6. 15:47
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom van aki ennél jóval kevesebből él. Nekem az furcsa hogy nem tudsz semmit lekövetni, mert a számlákat le tudod követni, a boltból haza vitt blokkot szintén.


Amugy tényes való időnként vesz az ember pár dolgot és már fizetett 5000 ft-ot.


Van haveri társasága ahova szokott menni?


Van egy tippem de ez csak tipp. Nem szokott a haverjaival pókerezni vagy egyéb?


Az ilyen függőség is kényszerítheti a pincébe miután megbánta hogy eljátszotta a pénzt.

2020. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ami furcsa, hogy a te közösbe tett pénzed a sajátjához teszi. Akkor miből gazdálkodtok? Mert ahogy így olvasom elvileg lenne miből mert az albérletből is van pénzetek ahhoz meg már manapság vállalkozói kell.
2020. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!