Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szóltok a férjemhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a férjemhez?

Figyelt kérdés

30. voltam amikor összeházasodtunk. Ő 36. Kőműves, az értelmesebb fajtából. Nem iszik, nem dohányzik. Szereti a munkáját és igen szép munkát végez.

Mikor összekerültünk egy szinten voltunk. Én érettségi + szakma. Az eltelt 15 évben viszont úgy érzem , én felfelé mentem el, Ő lefelé. Most meg már konkrétan úgy érzem mindenben lehúz.

Pénze az neki soha sincs. Megpróbáltuk a közös kasszát. fele-fele arányban de mindig az lett a vége, hogy idő elött kivette ami benne van.Aztán megmagyarázta, hogy én nem tudom mennyi a bolt meg a csekkek. + van egy kis lakás amit kiadunk albérletbe. Egy ideje úgy élünk, hogy én kiteszek 75 ezret. + a lányunk (még nem dolgozik) költségeit közösen finanszírozzuk. Általában nekem úgy összesen 100 ezer elmegy. Az Ő bukszájával meg sosem voltam tisztában. Ő általában "elfelejtett kitenni, ha meg igen úgy vissza is markolta az enyémmel együtt.

A lakás ahol élünk , közös szerzemény. Mivel "későn" kerültünk össze volt megtakarításunk.

Hogy miért maradok mellette? Ami a legkézenfekvőbb lenne, visszaköltözni a falun egyedül élő anyámhoz. Ott új életet kezdeni, aztán tovább. Nem akarnék a nyakán maradni.Erről Ő hallani nem akar. "Asszonynak a férje mellett a helye." Az meg, hogy őt (férjemet) küldjem el. Nem biztos, hogy abban a romos házban (a lakások szépek) képzelem el az egész életem.

Mostanában jöttem rá miért is nálunk ez a nagy pénzhiány. Időben a férjem felét nem dolgozza mint mondjuk egy üzemben dolgozó 8 órás.

Ha esik az eső már nem mennek, ha fúj

a szél megint nem. Utoljára azt hittem dolgozni van ,aztán le mentem a pincébe valamiért, és hát ott tett, vett.

Igazából kellene lenni pénzének. (mostanában tőlem kunyerál). Már régóta gyanakodtam arra, hogy esetleg kevesebb időt tölt munkával mint az mi a család tudja. Egyre inkább ez az érzésem.

Amúgy a házasságunk már régóta csak "lakótársi" inkább. Most elgondolkodtam a váláson. Szerintetek?


2020. márc. 6. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat, nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy nő van a dologban?
2020. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

#1 vagyok


Szerintem mindenképpen egy őszinte, tartalmas beszélgetés választ adna a kérdésedre.

Lehet bántja valami, fáradt, lehangolt, törődésre vágyik stb.

Üljetek le este, és egy beszélgetés remélhetőleg hoz eredményt illetve válaszokat.

Sok szerencsét kívánok Nektek :)

2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy iszik? Van aki profin titkolja, az is sok penzt visz el, melósoknál gyakori.
2020. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Egy szintén voltunk... Ő lehúz...

Egyszerűen kevés neked a párod. Lenézed.

2020. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
ne gondolkodj,válj,az élet rövid...f
2020. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
A leírásodból az derül ki, hogy szinte semmit nem tudsz róla, hiába vagytok 15 éve együtt. Ti nem kommunikáltok egymással?
2020. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Az én szememben az ilyen nem férfi, és elválnék. Külön ezért a megjegyzéséért már alapból: Asszonynak a férje mellett a helye.", jó vicc. :D

Te vagy a családfenntartó, te teszel bele szinte minden pénzt a családi kasszába, a gyerek ellátására, sőt, ő még a tiédből is elvesz.

A házimunkát ki csinálja? A gyerekkel kapcsolatos dolgokat, főzés, mosás, programok, tanulás, egyebek ki intézi?

Hozzánk is jön kőműves nyár elején, alig kaptunk időpontot, annyira tele van munkával és nem kevés pénzt kér. Akkor neki hol a pénze?

Valaki írta, hogy biztos elfáradt, ilyenek. A kérdező nem lehet fáradt? Ő vajon nem fárad bele, hogy nő létére ő viszi a hátán szinte az egész pénzügyet, és mellette talán még otthon is mindent? Ne vicceljünk már, ennyi erővel egyedül is maradhatna és sokkal jobban járna.

2020. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem, amit írsz. Egy kőművesnek időszakos munkái vannak, amikor dolgozik, éjt-nappallá téve (akkor sok a pénz), utána meg otthon van; ez jól látható. Ha nem tudja beosztani eddig is neked kellett volna. Az meg, hogy lakótársak vagytok az egyértelműen kommunikációs probléma, illetve szexuális.

Ha azt érzed, hogy nem dolgozik, akkor mégis hol van???

2020. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam apja is kőműves, kb ugyanez volt: nem iszik, nem dohányzik és ő amúgy sosem volt otthon, mindig "dolgozott", de a pénz valahogy sosem ért haza. A közös kassza nálunk is úgy nézett ki, hogy én tettem bele, ő meg kölcsönkért tőlem. 2 éves volt a gyerek, amikor elköltöztem vele, baba ment a bölcsibe, én vissza dolgozni és gyorsan nekiálltam törleszteni a hitelkártya tartozást, ugyanis a gyesem alatt arra vásároltunk be meg vettük a pelenkát, mert apukának sose úgy jött össze... én meg eladósodtam miatta szépen.


Sose derült ki igazából, hova ment el a pénze. Azon túl, hogy abszolút nem tud vele bánni, én autóversenyre gyanakodtam, de sosem bizonyosodott be. Most meg már mindegy is.

2020. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Válaszolok a kérdésekre. - Nő biztos nincs a dologban.

Sosem volt nagy férjem libidója. Amikor összekerültünk se. Mindig nekem volt nagyobb az igényem.

- Segít itthon. Jó háziasszony lenne belőle. Imád vásárolni (Én nem). Első perctől Ő jár a postára a csekkekkel.

- Pénzügyileg annyit tudok elérni, hogy legalább fele-fele legyen a kiadások, azon felhúzom magam ha tőlem kunyerál.

_ Azt nem Ő mondta, hogy "asszonynak a férje mellett a helye". Azt a kedves, jó anyukám. Ő az aki múlt századi nézeteket vall.

Azt gondolom férjemről: egyrészt borzasztóan akarat gyenge. Több mindenhez ért, ügyes, kitanulhatott volna más szakmát is, én el is intéztem volna neki. Hogy ne ilyen nehéz munkában kelljen megöregednie. Ő NEM ül vissza az iskolapadba! Ajánlottam neki üzemet is. NEM, Ő azt a közeget nem ismeri.

Nehéz lehet neki amit csinál. Ez a legnehezebb fizikai munka ami létezik. De nem tud, akar, mer változtatni.

Ünnepek alatt simán délben felkelt. 2 órakor be a TV-t, aztán hajnali 3-ig, mint akit oda ragasztottak.

Nem lenne nekem jobb egyedül?

2020. márc. 6. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!