Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik nem szexelnek a házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem szexelnek a házasságban hogy bírják? Megszoktátok ti is?

Figyelt kérdés
Férjemmel 20 éve vagyunk együtt. Az évek alatt egyre kevesebbet szexszeltünk és az utolsó szex tavaly augusztusban volt köztünk.. Nem kivánjuk egymást már. A kapcsolatunk amúgy jó, de mint barátok úgy élünk csak. A szexet kívánom de nem csalnám meg soha. Megtanultam így élni. Van itt valaki aki szintén így él? Csak kíváncsi lennék. 41/n
2020. márc. 5. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Érdekházasságot kötöttem. Tehát a kezdetektől fogva nincs szex. Előtte sem volt túl sok szexben részem, nem vagyok vonzó férfi.
2020. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi is így élünk,csak nekem van szeretőm.N
2020. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg tavalyelőtt augusztusban volt az utolsó szex.

Nálunk egy konfliktus vetett véget a nemi életünknek. Ha az nem volna, mi szétszednénk egymást, mert a férjem még mindig vonzó férfi, én meg negyven éves koromra lettem jó nő.

A konfliktus után 1,5 évig nem hiányzott a szex, mínuszban volt a libidóm, aztán belezúgtam valakibe mint derült égből a villámcsapás és azt hittem, megerőszakolok egy férfit, mivel vele nem jött össze. Egy évig fizikai fájdalmat okozott a szex hiánya, akkor belementem egy szexkapcsolatba, ami arra volt jó, hogy rájöjjek, nem nekem való. Utána megint nem kívántam sokáig. Aztán megpróbáltam valaki mással, de nem megy. Most vagy kiöregedtem vagy csak szimplán az a baj, hogy nem vagyok túl azon a férfin és nem kell senki más. De a libidóm igazából már ha akarnám se tudnám felébreszteni. Az agyam és a testem megértette, hogy hiába minden.

2020. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem,majd 80evesen. Tudom,van akik így élnek,én sose értettem.

Amúgy lehet, hogy te nem csalnád még soha,de az nem biztos, hogy ő se téged. Én ha férjhez mennek(eszem ágában sincs), akkor az nem azért lenne, mert lakótársat keresek. Arra sokkal jobban megfelelne egy barátnőm. Ha aszexualis lennék és O is, akkor nyilván igen, de nem vagyok az.

2020. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Barnabas333 ***** válasza:
Mi is így élünk. 42f, 47n. Csak nekem egyszer már volt titkos szeretőm. Meg mostanában mindig ígéretet kapok tőle, hogy gyakrabban lesz, de sajnos nem változik semmi...
2020. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!