Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éreznéd magad, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad, ha a párodat megszeretnéd ölelni mikor munkába indul, ő pedig kifejtené magát az ölelésedből és azt mondaná, hogy te könnyen vagy, hogy ráérsz erre?

Figyelt kérdés
Autóval ment dolgozni, szerintem fél perc igazán nem számított volna!
2020. febr. 27. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ott már kiégett a kapcsolat. Azért valljuk be egy ölelésnyi idővel hamarabb felkelni vagy elkészülni sztem nem okoz gondot, főleg ha szeretem a másikat és ezt szeretném kifejezni neki ezen az úton is.
2020. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nemnormális reakció szerintem. Van, hogy rohanok én is és a párom is de egy gyors puszi ölelés kb 5mp tehát nem is értem.
2020. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy egett ki a kapcsolat ennyitől. Miért kell ezt tuĺ dramatizálni?

Lehrt rossz kedve volt, rossz labbal kelt, ideges volt valami miatt, rosszul aludt, stressz volt/van/lesz a melóban.

Nekem sem esik allandóan jól a párom ölelése ha ingerült, feszült, ideges vagyok. Akkor azt akarom h mindenki hagyjom és csinálni akarom a dolgom. De ettol meg szeretem!!!!

2020. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, sértő, de én megnézném a hátterét. Ha nagyon igyekszik, esetleg probléma, nehéz feladat van a munkahelyén,és egyszeri eset,egyébként pedig nagyon nem ilyen, akkor elnézném Neki, bár megjegyezném,hogy legközelebb akkor ez elmarad....


Ha viszont ez többször megtörténik, rideg, elutasító,ne nézd el Neki, ott már nagy baj van a kapcsolatotokkal.

2020. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez engem nagyon bántana.


F

2020. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne vizionáljunk rögtön válást csak azért, mert egy nap rosszkedve volt...
2020. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megerősítem a fentit: ha gyakori az elutasítás, akkor baj van. Ha nagyon ritka, esetleg csak egyszer történt, akkor még ne legyen baj.

A jövőben kibújhat a szeg a zsákból, vagy kérdett rá a viselkedése okára.

Ffi.

2020. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre az a tippem, hogy te otthon vagy és nem dolgozol, vagy pedig lazább munkarendben, és ebből elege van, kicsit irigykedik rád, hogy ráérsz.
2020. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!