Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dolnek be a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dolnek be a nők a kirakat életnek?

Figyelt kérdés
Ma két kolléganőm társalgását hallottam , h bezzeg xy celeb folyton nyaral , csinos két gyerekek mellett és mellette háztartást vezet és komolya üzletasszony.Bezzeg ő a férjétől nagy csokrokat kap . 😂 Nekik nincs idő a meló mellett edzeni jól kinézni, meg a háztartás is normálisan vezetnifolyton elmarad valami.Miért hiszik el , h a kirakat celeb k.....k tényleg mindent csinálnak...Biztos vagyok benne férfi létemre, h nem!! Csak a feleségemen látom, h mindig rohanásban van , a gyerekeket intézni, takarítás stb.Estere hullaként fekszik/fekszünk be az agyba .Szörnyű, ez a insta meg facebook kirakat élet 😑
2020. febr. 20. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem egy celeb gyermekének osztálytársa egy tehetősebb környék iskolájában. Számomra gyomorforgató, amikor villognak a közösségi oldalakon, vagy ne adj isten még riport is készül róluk mennyire boldog család.

Azt persze sehol nem említik, hogy anyuka és apuka SOHA nem megy a gyerekért az iskolába és SOHA egyetlen szülőin, anyáknapján, kiránduláson, sehol nem láttam őket a 6 év alatt. Illetve egy kezemen megtudom számolni hányszor láttam őket együtt a gyerekkel olyan eseményen (pl. házi úszóverseny), ami a gyerekeknek fontos lehet.

Aztán robbant a hírbomba, válnak. Majd jött a riport a közös bájolgós képekkel, hogy DE a gyerekek ennek semmilyen hátrányát nem érzik. Persze hogy nem, addig sem tudom mennyire érzékelték, hogy vannak szüleik, ezután sem tudom mi változik.

Egy másik "celeb gyerek" is van az úszócsapatban. Náluk ténylegesen le a kalappal. Celeb anyuka abszolút megmaradt embernek és minden úszáson ott van, ő hozza-vissza edzésre, amikor csak teheti. Szóval van különbség, de ennél nagyobb tanulság arra nincs, hogy nem szabad hinni a kirakatnak.

Általában azok hisznek ennek, ahol valami nem oké az önbecsüléssel. Akár a saját élet sikertelensége miatt. És általában azok is teszik kirakatba az életüket, akik valamit kompenzálnának a lájkokkal.

2020. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Átlag emberekre is igaz: azok ügyelnek a kirakatra, akik az életük tartalmas vagyis pont hogy tartalom nélküli vagy nagyon gázos részére nem akarnak, mernek ránézni: a kirakat egyszerűbb.
2020. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább te így gondolod kérdező, nagyon jo dolog és fontos

Hallottam már ordítozni pasit (panel lakás átka) hogy bezzeg a Tücsi mennyi mindent csinál a kisgyerek mellett és mellette milyen csinos mindig.

Csak a komplett stábot nem látja mögötte az a baj 🤣🤣

2020. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!