Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezd minden tönkre menni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd minden tönkre menni és úgy érzem nem tudom helyrehozni. Hogy tudnánk újra kicsit egymásra találni? (hosszú lett bocsi)

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk nagyon jól indult, tényleg össze illő páros voltunk. Én egy életvidám mosolygós nő, ő egy határozott jóképű férfi, azonos életcélok, jellem. Elhatároztuk összeköltözünk x év után, de a család addig győzködte a párom, hogy menjünk a nagyi régi házába( ami közvetlenül szomszédos anyósoméknál) belementunk. Akkor még minden jó volt köztünk.

Utána kezdődtek a "gondok", mindenbe beleszóltak, okítottak. Lenyeltem, mert még nem volt olyan fokú. (gondoltam ez még általános mindenhol) Szerettünk volna babát, lett is, ami családi felfordulást okozott mert így a párom hivatalosan is felnőtt lett. Ekkor döbbentem rá milyen fokú gondok vannak a családjában. El akarták kb vetetni, meg úgy kezeltek mintha nem lennék terhes, titkolták stb. Majd utána meg dicsekedtek vele amikor rájöttek h mások szerint milyen jó h bővül a család. A párom felé próbáltam sugallni ez az a pont, hogy költözzünk el, mondtam hogy nem azonnal de ha a pici 1-1,5 éves lesz. Vita lett minden nap, hogy még ide se jöttünk de már mennék. Hálátlan vagyok, sokszor kritizált, mivel ő két tűz között volt, sokszor ez rajtam csapódott le. Végül ez lecsengett.

Összeházasodtunk de utána sem lett más, kiderult a családja folyamatosan áskálódott ellenem. Pletykákat terjesztettek mindenkinek, a szemembe meg mosolyogtak. A pici születése után se változtak a dolgok, megjatszották magukat sajnos.

A párom a nyáron teljesen elhatározta hogy költözünk már én nézegettem házat is minden. Mondtam hogy gondolkozzunk el h vállaljunk e még egy gyereket és költözzünk. Milyen hitelt vagy állami támogatást vegyünk fel. Mondta h legyen intézzük nézegessem.. Terhes lettem újra de addig tömték a párom fejét hogy mint aki teljesen elfelejtette mennyi rosszat műveltek velünk és most sajnos folyamatosan veszekszunk a költözésen. Mert ő nem akar már innen elmenni. A szülei megfűzték hogy a házat amiben lakunk azt újítsuk fel mert páromnak odaadják. Hozzá teszem a közös pénzbe az enyém is rendesen benne van.

Anyagilag nem állunk rosszul kb 25-28 milliónk lenne ház /lakás célra (vidéken).

Ezt tetézi az, hogy a férjem kötekedő lett, csúnyán beszél velem. Sokszor érzem azt a stílust, amit az anyjaek ütnek meg velem szemben, vagy ahogy rólam a hátam mögött nyilatkoznak.

Normalis, családszerető nő vagyok, főzök ellátom a háztartást, a gyereket is szépen nevelem. És bármit teszek már nem jó, ha szólok vmi miatt azért ordítja le a fejem, ha nem akkor meg azért, a családja ugyanilyen.

A szex így ritkábban van, de már egyikünk sem közeledik. Sok a sérelem és a seb. Én viszont szeretem őt, mert jó ember. De a család befolyásolja nagyon. Minden ünnep közös, mindig beállítanak szó nélkül naponta többször is. Sőt vannak közös programok ha akarom ha nem. Mi a férjemmel és a gyerekkel ha elmegyunk meg vannak sértődve, hogy ők kimaradnak. Nincs magánélet, anyós napjában többször át jön csak úgy, mert otthon van és ráér.

Hogy tudnék/tudnánk ebből kimászni és helyrehozni a dolgokat?

Félek hogy teljesen tönkre megy a házasságunk. Mit tehetnék?


2020. febr. 4. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy furcsállod, de én azzal kezdenék, hogy a szexet ismét napi szintre hoznám. A férfiaknak szüksége van rá az intimitáshoz. Neked meg kell az intimitás, hogy elmondhassad a problémáidat megfelelő keretek között.

Nagyon rossz az, amikor az anyóssal nem jön ki az egyik fél. A családomban is van egy ilyen eset, ott a férj a felesége oldalára állt és elköltöztek.

Nektek is költözni kéne. A férjedre kell hatnod, hogy belássa, ez nem jó a családnak.

2020. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. Én is vágyom az intimitásra, csak úgy hogy sokszor megbánt meg bunkó velem, nem tudok így közeledni. Szeretjük egymást de a körülmények áldozatai vagyunk, néha ezt érzem. :(
2020. febr. 4. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a menekülés az egyetlen lehetőség. Ha nem a pároddal, akkor egyedül. Ha tényleg fontos vagy neki, veletek megy, persze a családja ellened is hangolhatja teljesen. Pénzt ne adj a felújításra, mert nincs értelme, kidobott pénz lenne.
2020. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szintén vasútas!

4 házzal laknak arébb! Az első fél év maga volt a rémálom az Elm utcában.

Nálunk ugy elmérgesedett hogy anyóspajtás lendületesen kikísértem a keítésen kívűlre elég hangosan szepen fogalmazva szavakkal!

Mondván ha már semmiből nem tanul, ez nagy sérelem lesz hogy a frissen idekoltozott meny mennyit kepzel magarol! Engem pont nem erdekel nem baratkozmi koltoztem falura! Aki meg ismeri tudja hogy egy akasztani való vén bocskor!👍

(Annyi hogy itt a ház nem az övüké)


Viszont bevált! November óta nem jött👍

2020. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok! Ha nem

Öltem volna bele pénzt én megléptem volna!😇

2020. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetünk, annyival jobb, hogy nem askalodik a csalad direkt, es nem rosszindulatuak, de olyan szintu a kontrollmania, es annyira nem erzik a hatarokat, hogy rendesen kiakasztanak gyakran. Ja, és az en csaladomrol van szo (en vagyok a feleseg). Gyerekek előtt nem vokt gond, de mióta az első megszuletett, anyam meghulyult, azt hitte, kb o fogja nevelni. Mindenbe belepofazik, ugyanez h naponta 50x rontanak rank, nincs maganelet. Ezerszer probaltam mar megbeszelni normalisan, hiszti, sertodes, aztan ugyanugy folytatjak tovabb. Egy ido utan arra jutottak h a ferjem miatt vagyok velük ilyen antiszoc. Pedig nem, ez mar nekem is rohadt sok. Szoval en egyertelmuen a ferjem mellett vagyok, ugyhogy ingyen lakas ide vagy oda, tavaly vettünk egy hazat, es nemsokara kesz a felújítás, költözünk. Eleinte volt miatta rinyalas, mostanra elfogadtak, mast nem tudnak tenni. A ferjedre kellene hatni, nem veszekedve beszelni vele. Kerdezd meg, hogy élné meg, ha a te csaladod lenne az övé helyében, ők jarnanak a nyakatokra es cseszegetnek őt. Ugy ugyebar mindjart mas.
2020. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeségnek fog tűnni, amit írok. De szerintem működik. Írd le neki egy messenger üzenetbe így, ahogy gondolod. Pont azért, mert az embernek van ideje írásban összeszednie a velős véleményét és a saját hibáit is, itt is megtetted. És tedd hozzá, hogy otthon beszéljétek át, tehát nem személytelen üzenetre sarkallak, csak a napközbeni "hogy vagy mizu" üzenet helyett egy őszinte kifakadás bántás nélkül azért jó, mert többször is van ideje átolvasni és megérteni a mondanivalóját.
2020. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban voltam én is. Évekig kértem, hogy költözzünk. Többször volt lehetőség, konkrétan lakás is volt-ő nem költözik. A gyerekek miatt maradtam és vártam, azt hittem idővel meggondolja magát, de nem.

Aztán váratlanul meghaltak a szülei néhány év különbséggel,ott maradtunk 4en. Talán még én is azt hittem, hogy végre jó lesz. De addigra már akkora szakadék volt köztünk, hogy kb még 2 évig bírtam, aztán elváltunk.

Volt több ismerősöm hasonlóan, ahol a férj kiállt a feleség mellett és elköltöztek, ott helyrejöttek a dolgok és élnek boldogan. Ahol nem, ott elváltak


Ha újra kezdeném ilyen helyzetben, nem várnék eddig. (18 évem ment rá erre)

2020. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es. Hogy lehet úgy szexelni naponta, hogy a háttérországban gáz van? Szexelni úgy lehet naponta, hogy minden okés, boldogság van. Viszont a napi még így is sok, én férfi létemre ráunnék. Nem a szex mennyiségére, hanem az állandóságára, már-már kényszeres lenne. Havi szinten 30X? Ez már beteges kategória.
2020. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek, ne veszekedjetek. Nem lehet úgy élni, hogy nincs magánéletetek. Ha van egy kis esze, akkor melletted és a gyerekei mellett fog kitartani, nem a szülei mellett. Nekem is van olyan ismerősöm, ahol hasonló volt a szitu. Elköltöztek és ugyan nem azonnal, de idővel anyósékkal is helyrejött a kapcsolat, jobb, mint valaha is volt. Jót tett nekik a távolság. :)

Anno nekünk is mondogatta anyósom, hogy költözzünk hozzá. De konkrétan az ő lakásába. Majd ő mos, főz ránk, mi csak dolgozzunk és éljük az életünket. Mindketten rávágtuk, hogy biztosan nem és itt el is vágtuk a történetet.

2020. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!