Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt már ugye nem lehet helyreh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már ugye nem lehet helyrehozni? (Hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit kb. fél éve ismertem meg, csókolóztunk egy buliban. Ő utána nagyon sokáig futott utánam, de én semmit nem akartam tőle, elutasítottam. Aztán megint találkoztunk hétvégente, mivel közös a társaságunk. Tényleg nagyon odavolt értem, miután visszautasítottam, alig mert hozzámszólni, úgy szégyellte magát. A haverjai is mindig mondták, hogy adjak neki egy esélyt, mert soha senki nem érdekelte még ennyire. Párszor még eljátszottuk ezt a buliban csókolózós dolgot, továbbra is tepert, végül belementem, hogy találkozzunk kettesben. Megint megkérdezte, hogy szeretnék-e vele együtt lenni. Nemet mondtam, de továbbra is nyomult. Megint találkoztunk, együtt aludtunk és lefeküdtünk, aztán ez megismétlődött párszor. Én is elkezdtem érezni iránta és ezt ki is mutattam. De kezdett valami fura lenni, kevesebbet keresett. Majd egyszer, egyik napról a másikra, mikor elhívtam találkozni, nemet mondott, és azt állította, hogy már nem érzi azt irántam, mint eleinte. Persze, nem csodálkozom, hülye voltam, hogy eleinte csak játszottam vele, nem gondoltam, hogy ilyen fontossá válhat, mert amúgy nem kimondottan az esetem. Iszonyatosan hiányzik. Végleg elrontottam szerintetek?
2014. jan. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy elutasított fiú 2x nem fut egy lány után, igen, elrontottad :c
2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
neked hogyesne ,hogyha te futnál a fiúú után? :) éső csak nemet és nemet mondana? :) te nem adnád neki vissza? :)
2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem még helyre lehet hozni,ne halgass a többiekre!!Velem is volt egy ilyen eset,hogy én mindig lepattintottam!Beszélgess vele,kérj tőle bocsánatot,adj neki valamit és hátha meghatódig és újra össze jösztök!Semmit nem késő helyre hozni!Próba szerencse!! Remélem sok sikerrel jársz!!:))))
2014. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak huzza az agyadat, boven van meg esely, de meg kell alazkodnod elotte! Nagy a ferfi buszkeseg...
2014. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!