Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi flört fér bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi flört fér bele egy házasságba?

Figyelt kérdés
kollégák közt?
2020. jan. 28. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Semennyi. Ha már ilyen eszedbe jut akkor szakítsatok, váljatok mert hazudozás ocsmány. Vagy kérdezd meg a párodat neki mi fér bele.
2020. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Semennyi.
2020. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden, ami a házastársak mindkét tagjának belefér.

Nekem a viccelődés, magas labda lecsapása, pár verbális, de nem túl szexuális töltetű bók, ilyesmi belefér, legalábbis ezekhez lazán állok, említésre se tartom méltónak. Ami nem fér bele, az a túlzott bizalmaskodás, az érzelmi közelség, a tapizás, simogatás vagy más fajta érintés, meg bármi, ami ezeknél több.

2020. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Bármennyi, amíg nem fajul tettlegességgé.
2020. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő és fél pohárral.
2020. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Részemről az első kis szikránál elveszik a bizalom... Ezért nem is feszegetem a húrt semmilyen szinten. Úgy gondolom, ha én képes vagyok elmaradni a valagamon és nem megalázni a párom a háta mögött, akkor elvárhatom ugyanezt és ha képes megtenni fordítva, akkor akármennyi év kapcsolat után, akármikor úgy kibszhatom, mint a huzat.


Aki flörtikézni akar, az nem monogámiára jelentkezett. Én viszont igen. Szóval lehet is tiplizni az illetőnek kiélni magát egy ilyen esetben. Akkor legalább dughat is mellé és nem kell odafigyelnie erre sem. Nyomorék.

2020. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6-os nagyon jól leírta
2020. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne férne bele flört egy kapcsolatba? Mindkét félnek (flörtölő és akinek flörtölnek) jól esik ha mások szimpatikusnak, szépnek, netán szexinek tartják, jót tesz az önbecsülésnek.

tegye fel a kezét az, aki kapcsolatban soha nem flörtölt még kicsit sem, vagy rosszul esett neki.

2020. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Semennyi. Ha ez kell, az màr rég rossz.
2020. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

semennnyi.

én ugy vagyok vele hogy semmi olyat nem csinálok egy ellenkező neművel, amiről nem akarnám h a párom tudjon.

2020. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!