Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem nem szeret már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret már a férjem. De miért nem lép tovább?

Figyelt kérdés
Én nem tudok vele szakítani, nagyon szeretem. A kapcsolatunk nagyon viharos sok mindenen keresztül ment már. Legutóbb megláttam hogy álnéven írkál, szexcsetel. Ekkor nagyon közel álltam a váláshoz de adtam még egy esélyt. Változott nagyon sokat pozitív irányba. Sokat segített a gyerek körül úgy hogy nem kellett könyörögnöm érte, játszik vele, besegít a házimunkába. Bennem mégis bennem maradt az az érzés hogy folytatja csak jobban titokban tudja tartani. Olyan furcsa beszólásai vannak... Ma pl azt mondta hogy majd megnagyobbítja a kaput hogy kiférjek a biciklivel stb. Igen vannak súlyproblémáim gyerekkorom óta de rajta vagyok hogy változzon. Súlyproblémám akkor is volt amikor megismerkedtünk, nem árultam zsákbamacskát. Igen terhesség alatt is jött rám felesleg de sosem említette hogy gond lenne,igaz az már le is ment. Mindig úgy érzem hogy ez a probléma forrása de akkor össze sem kellett volna jönnie velem. Tehát nem értem. Úgy érzem nem szeret de miért nem lép le akkor?
2020. jan. 21. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Egy férfi nem hagyja el a családját egy fullos szeretőért sem. A nők sokkal hamarabb lelepnek.

A fogyás pedig étrend kérdése és akaraterő.

Foggy le, szerezd vissza. Nem kell koplalni, csak zéró szénhidrát, sok hús és zöldség. Fél év és loholni fog utánad mint egy kiskutya

2020. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rockarc ***** válasza:
91%

Szuksege van az onbizalmat alaposan megtepazott odaado cseledre, meg gondolom az agyban is bevallalsz mindent "karpotlasul", mert olyan rossznak erzed magad, hogy kezzel akarsz kompenzalni. Cserebe meg lelkileg keszulsz ki.


Ezek mellett miert hagyna ott? Majd ha talal "jobbat", akkor ugyis szolni fog. De szerintem alapvetoen meg van elegedve a helyzettel, amig birod, addig maradni fog. Ha rasokkolsz, nem kivanod mar a szex-et, nem szolgalod az igenyeit, villamgyorsan tovabb fog allni. Akkor is, ha ilyen jo cseledet mar az eletben nem talal.


43F

2020. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
36%

mert érzelmileg kötődik hozzád, de szexuálisan más nőre vágyna. És nem igaz, hogy nem szeret hogy a magyarban elég nehéz visszaadni a szeretet szó árnyalatait, de ha esetleg tudsz angolul, akkor most inkább csendes "like" szeretettel-szerelemmel szeret téged, és nem azzal heves "love" szeretettel-szerelemmel.

Ami tök normális x év házasság után, hogy ez átalakul.

Valószinüleg ezért nem is csal meg a valóságban, csak virtuálisan. Szerintem ő is próbál küzdeni a saját démonai, vágyai ellen, de ez néha nehéz.


Tudom, hogy nehéz megérteni, de most valójában jobbat teszel a házasságotoknak, ha hagyod neki, hogy elrendezze magában, mint ha a lelkedre veszed, és ügyet csinálsz belőle.


Ha az az elhagyós tipus lenne, akkor azt érezni lehetne a soraidból, de nem érezni. Szerintem meg fog ő maradni, csak most inog. Lehet, hogy neked is jön még ilyen időszak az életedben, bár most nyilván azt mondod erre, hogy kizárt.

2020. jan. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Neki kéne lelépni? Nálad lakik? Hát akkor nincs lakása, azért nem lép le.
2020. jan. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen a fogyas a megoldas

Hiaba leszel vekony csinos ha nincs koztetek intimitas (ez nem szex)

Van kettesben eltoltott idotok? Minosegi ido? Kettesben eltoltott kulonido? Megoleled minden nap? Figyelsz ra mint ferfi? Vagy o mar csak apa a szemedben?

2020. jan. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Persze, hogy nem változik meg.


Ha hagyod egyre bunkóbb lesz.

Mindig szólj vissza neki, kedvesen.


Erre a beszólására, biztos mondtam volna neki, hogy köszi, ha végeztél a kapuval, légyszi javitsd már meg a kerítést is.

Aztán jó lenne ha a....


Ez a lealazo korszaka,akkor csinálnak ilyet,ha az aktuális maca vékonyabb mint te.

De nem számít,mert a következő lehet, hogy sokkal kovérebb lesz mint te.


Ne foglalkozz vele, csak sajar magaddal.

Keress munkát,legyen életed és hanyagold .

2020. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rockarc, legalább ne reklámozd a butaságodat. Azért mert te nem beszélni magyar ( gondolom lenni arab cserediák), azért sokan beszélik ám itten:) méghogy magyarban nem lehet árnyalni? Csak abban lehet normálisan.
2020. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs rockarc, nem neked ment, hanem az alattad levőnek. Mégegyszer sorry:)
2020. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

#7 #8


kicsit belegondolhatnál abba, amit irtam, mielőtt belém kötsz. Nem azt irtam, hogy nem lehet árnyalni jelzőkkel, hanem azt, hogy magának a szónak nincsenek árnyalatai. TÚL SOK mindent jelent magyarban a szeretet szó. A többi, amúgy primitivebb nyelvben ennek a szónak több változata is van, miközben az össz szókincsük jóval kisebb a magyarénál. Mivel valószinüleg ők rájöttek, hogy mennyi bajt okoz, amikor az emberek nem ugyanazt értik a szeretet fogalmán.



én azt tapasztaltam az életem során, hogy abból, hogy nálunk a kedvenc élteled szeretetére, a haverod szeretetére, a legforróbb szerelemre és a házastársi szeretetre is csak ezt az egy szót használjuk, rengeteg sok baj és félreértés származott már a gyakorlati életben.


Magyarban nyelvtanilag helyes, ha azt mondom a töltöttkáposztára, hogy szeretem, de szerelmet is ugyanezzel a szóval vall a férfi féltérdre ereszkedve, ami valahol komikus. Angolban pl. nyelvtani hiba azt mondani, hogy i love the icecream, mert arra csak azt mondhatod, hogy like, azaz kedveled


erre gondoltam árnyalatok alatt...

2020. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!