Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hozzáállás ez egy apától?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy nagyjából soha nem foglakozik a gyerekkel. Tegnap este megint egymást marták, mert a gyermek mindent elkövetett, hogy foglalkozzon vele az apja, hiába. Éjszaka beteg lett, hányt a fiam. Reggel kértem a férjem, segítsen kihúzni a kanapét, hogy le tudjon feküdni a gyerek. Mondta, hogy jó, majd átfordult a másik oldalára. Kirángattam a kanapét, elrohantam a boltba. Hazaérek,a gyerek a wc előtt toporog, hogy hánynia kell, de az apja nem jön ki. Szóltam hogy a vödröt adja ki legalább. Még ő volt felháborodva, hogy wczni sem hagyjuk, amúgy is hányjon a mosdókagylóba, vagy a földre, majd feltakarítom. Majd közölte, hogy felejtsük dl, hogy bekapcsoljuk a tvt, gépet vagy telefont. Feküdjön csak simán a gyerek. Persze bekapcsolta a telefont, de ahogy hallotta, hogy valaki kocsival hazajött, gyorsan kikapcsolta, hogy nehogy az apja észrevegye és megint leordítsa.

Ja és reggel azt mondja, most jött ki a wcről a gyerek, minek megy megint. Nem a mit segítsen, hanem még ledorongolja. A kocsit kölcsönadta, mikor kérdeztem, hogy hol a kocsi, közölte, hogy nem kérte még vissza. Azt sem kérdezte, elvigyen e. Tehát a hulla beteg gyerekkel gyalogolhattunk az orvoshoz. És természetesen én leszek a hülye mert miért nem mondtam. De most ezt mondani kellene?


2020. jan. 13. 16:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Semmi kedvem egy közel 43 éves embert tanítani. Elég nekem a fiamat nevelni, meg tanítani a helyes viselkedésre.

Annyi a baj, hogy utánozza az apját.

2020. jan. 13. 17:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor többet ártasz a gyereked lelki fejlődésének azzal, hogy ilyen apa mellett kell felnőnie, mint a válással és a hétvégi apuka státusszal. Ha szeretnéd ezt a gyereket és tényleg a javát akarnád, akkor már elhagytad volna az apját. A saját életed úgy teszed tönkre, ahogy akarod, de az övét igazán figyelembe vehetnéd.
2020. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, el kellene hagynom. Csak sajnos nincs hová mennem, illetve anyagilag sem tudnám megoldani az egyedül életet.
2020. jan. 13. 17:58
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A saját érdekedben keress magadnak valaki mást és lépj. Bárki jobb ennél. Végre gondolj a saját boldogságodra is.

Ha van hova menni, menj!

2020. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%
Jobbulást a fiúcskának! ❤️
2020. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!