Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális vagy öntelt hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy öntelt hozzáállás, ha nem rokkanok bele a szakításokba, mert tudom, hogy úgy is lesz más valaki?

Figyelt kérdés

Nem viseltek meg a szakítások, pedig nem vagyok egy szépségkirálynő.

Elég vékony vagyok, az arcom sem éppen az a nőies, inkább kislányos, a magasságom nem éri el a 160 centit.


Nem érzem úgy, hogy mély depresszióba kéne zuhannom, ha szakítok éppen az aktuális barátommal.

Ez önteltségnek számít vagy normális hozzáállásnak?


2018. ápr. 22. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Csak alacsony az érzelmi intelligenciád, vagy nem szeretted annyira a barátaidat. Aztán nehogy egy szép nagyon téged hagyjon ott valaki, aki imádsz...
2018. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Amíg te vagy kevésbé szerelmes a másikba kettőtök közül, addig szép, hogy nem rokkansz bele.


A neheze akkor jön majd, ha egyszer valakibe rendesen belezúgsz, aki szakít veled egy jobb miatt, vagy akivel valamilyen objektív okból nem lehettek együtt.


Egyébként szerintem ha neked így jó, akkor ez normális hozzáállás, és nem önteltség. Abban igazad van, hogy lesz más. Csak arra figyelj, hogy ne azért ess egyik kapcsolatból a másikba, hogy az újjal a régi hiánya miatti fájdalmat akard gyógyítani, mert ez egy olyan lefelé húzó spirál, amiből csak egyre rosszabbul és rosszabbul fogsz kijönni.

2018. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
A másik, amire jó, ha gondolsz: a kislányos szépséged se fog örökké tartani. És ha az elmúlik, akkor a "majd lesz más" sokkal kevésbé lesz elérhető opció a számodra. ;)
2018. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg benne vagyok egy olyan kapcsolatban, ahol nem lehetek együtt azzal akit szeretek... de mégsem érzem úgy, hogy szakítás esetén nem kel fel többet a nap.


Törvényszerű, hogy bele kell rokkanni a szakításba?

2018. ápr. 22. 10:06
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem törvényszerű. Bár a teljesen fájdalommentes azért ritka... főleg, ha szereted.
2018. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, előbb-utóbb egyáltalán nem lesz olyan könnyű "mást" találni.
2018. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Normális,van elég farok a világon.
2018. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy teljesen érzelemmentesen engedek el egy kapcsolatot, hanem arról, hogy nem temetkezek hónapokig-évekig tartó mély depresszióba.

Ami elmúlt az okkal múlt el, kár sírni miatta.

2018. ápr. 22. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Normális, vannak rossz emberek, sőt pszichopaták is.
2018. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet racionálisan megítélni. Ha valakit igazán szeretni fogsz bizonyára megvisel ha elhagy. Ha nem visel meg azt jelenti,hogy nem jelentett sokat Neked.


Ha szerelmes vagyok nekem az kell, aki ezt az érzést kiváltotta belőlem, nem tudok arra gondolni ha elveszítem,hogy majd lesz más, egyszerűen szenvedek.

Bár idővel biztos túllépek rajta, de nem azonnal jön váll rándítva a "lesz majd másik" érzés.


Ez olyan mintha egy ruhadarabról beszélnél, nem érzésekről.

2018. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!